GUTTALAX 7,5 mg/ml pilieni, 30 ml

GUTTALAX 7,5 mg/ml pilieni, 30 ml

INSTITUTO DE ANGELI S.R.L.
6.93 €
23.10 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-10-30
GUTTALAX ir vietējas darbības vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kurš stimulē resnās zarnas darbību un mīkstina vēdera izeju.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

GUTTALAX ir vietējas darbības vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kurš stimulē resnās zarnas darbību un mīkstina vēdera izeju. Kā laksatīvs līdzeklis ar zarnu iedarbību, GUTTALAX specifiski stimulē kuņģa-zarnu trakta zemāko daļu (resno zarnu) iztīrīšanos dabiskā veidā. Tādēļ, GUTTALAX neietekmē gremošanu vai kaloriju un vērtīgu uzturvielu uzsūkšanos tievajās zarnās. GUTTALAX lieto: aizcietējumu gadījumos, situācijās, kad nepieciešams atvieglot vēdera izeju.

Papildu informācija par produktu
product
107061 GUTTALAX 7,5 mg/ml pilieni, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/6c/7f/f8050de0337bd734f2edbb8f8fcd.png InStock 6.93 EUR 6.93 <p style="text-align:justify;">GUTTALAX ir vietējas darbības vēdera izeju veicinošs līdzeklis, kurš stimulē resnās zarnas darbību un mīkstina vēdera izeju. Kā laksatīvs līdzeklis ar zarnu iedarbību, GUTTALAX specifiski stimulē kuņģa-zarnu trakta zemāko daļu (resno zarnu) iztīrīšanos dabiskā veidā. Tādēļ, GUTTALAX neietekmē gremošanu vai kaloriju un vērtīgu uzturvielu uzsūkšanos tievajās zarnās. GUTTALAX lieto: aizcietējumu gadījumos, situācijās, kad nepieciešams atvieglot vēdera izeju.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Aizcietejumi