HAAN Refill Coco Cooler roku krēms, 150 ml
0 0 (0 atsauksmes)

HAAN Refill Coco Cooler roku krēms, 150 ml

HAAN
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-10-30
Roku krēms Coco Cooler - atkārtotai uzpildīšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Izgatavots no 96% dabīgām sastāvdaļām gaišākām, maigākām rokām, un jūsu iecienītākais mitrinātājs ir arī atkārtoti uzpildāms! Pagariniet savu roku krēma kalpošanas laiku līdz pat 3X, izmantojot mūsu prebiotiskās formulas papildu devu. Iegādājoties nomaiņas somu, jūs par 89% samazinat ūdens un enerģijas patēriņu.

 • Prebiotiku komplekss:
  Prebiotikas, piemēram, inulīns un fruktoze, baro ādas mikrobiomu, saglabājot to līdzsvarotu, aizsargājot ādu no gaisa piesārņojuma un piešķirot tai veselīgu mirdzumu.
 • Gemi-Squalene:
  Šī vieglā sastāvdaļa ir lieliski piemērota sausas ādas nomierināšanai, un tā ātri iesūcas, lai intensīvi mitrinātu un atstātu ādu zīdaini gludu un elegantu.
 • Zelta aļģes:
  Darbojas kā dabiska jūsu ādas aizsardzība, ko sauc par bioloģisko fotoaizsardzību. Aizsargā ādas šūnas no saules starojuma un gaisa piesārņojuma.
 • Šī sviests:
  Dabiska eļļa, kas iesūcas ādā, cīnās ar sausumu un mīkstina ādas virsmu.
product
123256 HAAN Refill Coco Cooler roku krēms, 150 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/cc/80/d3bcf24b4efb84f339690344ecc5.png InStock 13.29 EUR 18.99 <p>Izgatavots no 96% dabīgām sastāvdaļām gaišākām, maigākām rokām, un jūsu iecienītākais mitrinātājs ir arī atkārtoti uzpildāms! Pagariniet savu roku krēma kalpošanas laiku līdz pat 3X, izmantojot mūsu prebiotiskās formulas papildu devu. Iegādājoties nomaiņas somu, jūs par 89% samazinat ūdens un enerģijas patēriņu.</p> <ul><li><strong>Prebiotiku komplekss:<br /></strong>Prebiotikas, piemēram, inulīns un fruktoze, baro ādas mikrobiomu, saglabājot to līdzsvarotu, aizsargājot ādu no gaisa piesārņojuma un piešķirot tai veselīgu mirdzumu.</li> <li><strong>Gemi-Squalene:<br /></strong>Šī vieglā sastāvdaļa ir lieliski piemērota sausas ādas nomierināšanai, un tā ātri iesūcas, lai intensīvi mitrinātu un atstātu ādu zīdaini gludu un elegantu.</li> <li><strong>Zelta aļģes:<br /></strong>Darbojas kā dabiska jūsu ādas aizsardzība, ko sauc par bioloģisko fotoaizsardzību. Aizsargā ādas šūnas no saules starojuma un gaisa piesārņojuma.</li> <li><strong>Šī sviests:<br /></strong>Dabiska eļļa, kas iesūcas ādā, cīnās ar sausumu un mīkstina ādas virsmu.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Roku kopšana/Rokām