BIOFARMACIJA Hipocrat Synovia paciņas, 20 gab.

BIOFARMACIJA Hipocrat Synovia paciņas, 20 gab.

GADOT BIOCHEMICAL
Kopā
15.74 €
Derīguma termiņš: 2025-12-31
HIPOCRAT uztura bagātinātājos tiek izmantotas bioaktīvas sastāvdaļas, kas uzlabo cilvēka pašsajūtu un pozitīvi ietekmē cilvēka organisma fizioloģiskos procesus. SYNOVIA sastāvā esošās aktīvās vielas palīdzēs locītavām, to elastībai, skrimšļiem un kauliem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Locītavām, to elastībai, skrimšļiem un kauliem. Sastāvā 50 mg hialuronskābes!

Papildina organisma rezerves ar kolagēnu, hondroitīnu, glikozamīnu, hialuronskābi, bosvēlijas ekstraktu, vitamīnu D3 un C vitamīnu. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai.

Bosvēlijas ekstrakts palīdz uzturēt normālu locītavu darbību un elastību.

Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.

Papildu informācija par produktu
product
1148724 BIOFARMACIJA Hipocrat Synovia paciņas, 20 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/hipocrat-synovia-pac-n20-1148724 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/ac/52/57328c36d649192058a4e9489177.png InStock 15.74 EUR BIOFARMACIJA 22.49 <p>Locītavām, to elastībai, skrimšļiem un kauliem. Sastāvā 50 mg hialuronskābes!</p><p>Papildina organisma rezerves ar kolagēnu, hondroitīnu, glikozamīnu, hialuronskābi, bosvēlijas ekstraktu, vitamīnu D3 un C vitamīnu. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai.</p><p>Bosvēlijas ekstrakts palīdz uzturēt normālu locītavu darbību un elastību.</p><p>Priedēklis ” bio” kompānijas nosaukumā nav saistīts ar produkta bioloģiski lauksaimniecisko izcelsmi, bet norāda uz uztura bagātinātāja biopieejamību un tā bioķīmisko raksturu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli 30 Sievietēm, Vīriešiem