HO-FI Original šķidrums, 1000 ml

HO-FI Original šķidrums, 1000 ml

BIOLAT
Kopā
16.19 €
Derīguma termiņš: 2025-04-01
Restartē organismu ar ho-fi® original, kura sastāvā ir Na+ hlorofilīns.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Tas palīdz tikt galā ar ilgstošu fizisko un garīgo nogurumu, tāpat arī stiprina novājinātu imunitāti, izvada toksīnus, atjauno un aktivizē vielmaiņas procesus.

Lietojot ho-fi® original, tiek veicināta organisma apgāde ar skābekli (O2), nodrošināta normāla vielmaiņa un nervu sistēmas darbība. Tas efektīvi uzsūcas kuņģa-zarnu traktā un mērķēti iedarbojas uz organisma bojātajiem audiem un šūnām.

ho-fi® original izvada toksīnus un veicina atveseļošanos pēc ilgstošām un hroniskām slimībām, tāpat darbojas arī kā profilaktisks līdzeklis.

ho-fi® original ražots Latvijā, izmantojot unikālu, saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā “Silava”, no Latvijas mežos augušu egļu (Picea abies) skujām, ekstraģējot  sastāvā esošo un bioloģiski aktīvo Na+ hlorofilīnu. Na+ hlorofilīns ir vienīgais Latvijā pieejamais tāda veida hlorofilīna kompleks.

Papildu informācija par produktu
product
1143596 HO-FI Original šķidrums, 1000 ml https://e-menessaptieka.lv/p/ho-fi-original-skidrums-1000-ml-1143596 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/9e/62/3b1c541d1e3f7f017c5333f2a986.png InStock 16.19 EUR HO-FI 26.99 <p>Tas palīdz tikt galā ar ilgstošu fizisko un garīgo nogurumu, tāpat arī stiprina novājinātu imunitāti, izvada toksīnus, atjauno un aktivizē vielmaiņas procesus.</p> <p>Lietojot ho-fi® original, tiek veicināta organisma apgāde ar skābekli (O<sub>2</sub>), nodrošināta normāla vielmaiņa un nervu sistēmas darbība. Tas efektīvi uzsūcas kuņģa-zarnu traktā un mērķēti iedarbojas uz organisma bojātajiem audiem un šūnām.</p> <p>ho-fi® original izvada toksīnus un veicina atveseļošanos pēc ilgstošām un hroniskām slimībām, tāpat darbojas arī kā profilaktisks līdzeklis.</p> <p><strong>ho-fi® original </strong>ražots Latvijā, izmantojot unikālu, saudzīgu un rūpīgi izstrādātu tehnoloģiju Latvijas vadošajā mežzinātnes institūtā “Silava”, no Latvijas mežos augušu egļu (<em>Picea abies</em>) skujām, ekstraģējot  sastāvā esošo un bioloģiski aktīvo Na+ hlorofilīnu. <strong><em>Na+ hlorofilīns ir vienīgais Latvijā pieejamais tāda veida hlorofilīna kompleks. </em></strong></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei 40 Vīriešiem