HOLIKA HOLIKA Eyefessional Calming Cica acu spilventiņi, 60 gab.

0 0 (0 atsauksmes)

HOLIKA HOLIKA Eyefessional Calming Cica acu spilventiņi, 60 gab.

ENPRANI CO.,LTD.
0 0 (0 atsauksmes)
35.99 €
Derīguma termiņš: 2025-04-17
Hidrogēla acu maska-spilventiņi satur atsvaidzinošu, mitrinošu esenci, kas nodrošina intensīvu ādas kopšanu un ātrus rezultātus.
Uzzināt vairāk

Hidrogēla acu maska-spilventiņi satur atsvaidzinošu, mitrinošu esenci, kas nodrošina intensīvu ādas kopšanu un ātrus rezultātus. Atjauno ādas vitalitāti, palīdz nomierināt un mazināt ādas stresu. Acu spilventiņi regulē mitrināšanu un padara maigo acu zonas ādu mirdzošu un arī elastīgu. Tie uzlabo un izlīdzina ādas tekstūru, nostiprinot plāno un trauslo zemacu ādu. Acu spilvnetiņi var mazināt pietūkumu un mazināt tumšos lokus zem acīm.

product
1143170 HOLIKA HOLIKA Eyefessional Calming Cica acu spilventiņi, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/78/e1/8d8fcebe7f360b8b3abab5a68eb6.png InStock 35.99 EUR 35.99 <p>Hidrogēla acu maska-spilventiņi satur atsvaidzinošu, mitrinošu esenci, kas nodrošina intensīvu ādas kopšanu un ātrus rezultātus. Atjauno ādas vitalitāti, palīdz nomierināt un mazināt ādas stresu. Acu spilventiņi regulē mitrināšanu un padara maigo acu zonas ādu mirdzošu un arī elastīgu. Tie uzlabo un izlīdzina ādas tekstūru, nostiprinot plāno un trauslo zemacu ādu. Acu spilvnetiņi var mazināt pietūkumu un mazināt tumšos lokus zem acīm.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm