IBUGARD 60 mg supozitoriji, 10 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

IBUGARD 60 mg supozitoriji, 10 gab.

POLPHARMA SA
Derīguma termiņš: 2025-03-30
Ibugard 60 mg supozitoriju aktīvā viela ir ibuprofēns, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Ibugard 60 mg supozitoriju aktīvā viela ir ibuprofēns, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Šīm zālēm ir raksturīga sāpes atvieglojoša, ķermeņa temperatūru pazeminoša un pretiekaisuma iedarbība.

Šīs zāles ir izstrādātas, lai bērniem īslaicīgi un simptomātiski ārstētu vieglas vai vidēji stipras sāpes un drudzi.

Ibugard 60 mg supozitoriju lietošana ir ieteicama, kad nav iespējama zāļu iekšķīga lietošana.
Ibugard 60 mg supozitoriji ir paredzēti bērniem no 3 mēnešu (ķermeņa masa no 6 kg) līdz 2 gadu (ķermeņa masa 12 kg) vecumam.

Papildu informācija par produktu
product
1091460 IBUGARD 60 mg supozitoriji, 10 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/8d/b0/46dc9f2cbf1d1f1774c1a47eb9b8.png InStock 4.39 EUR 4.39 <p style="text-align:justify;">Ibugard 60 mg supozitoriju aktīvā viela ir ibuprofēns, kas pieder pie zāļu grupas, ko sauc par nesteroīdiem pretiekaisuma līdzekļiem (NPL). Šīm zālēm ir raksturīga sāpes atvieglojoša, ķermeņa temperatūru pazeminoša un pretiekaisuma iedarbība.</p> <p style="text-align:justify;">Šīs zāles ir izstrādātas, lai bērniem īslaicīgi un simptomātiski ārstētu vieglas vai vidēji stipras sāpes un drudzi.</p> <p style="text-align:justify;">Ibugard 60 mg supozitoriju lietošana ir ieteicama, kad nav iespējama zāļu iekšķīga lietošana.<br />Ibugard 60 mg supozitoriji ir paredzēti bērniem no 3 mēnešu (ķermeņa masa no 6 kg) līdz 2 gadu (ķermeņa masa 12 kg) vecumam.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pretsāpju līdzekļi/Citi pretsāpju, pretiekaisuma līdzekļi