ICONFIT Beauty kapsulas, 90 gab.

ICONFIT Beauty kapsulas, 90 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
11.89 €
16.99 €
Derīguma termiņš: 2025-08-02
ICONFIT Beauty kapsulas ir paredzētas matiem, ādai un nagiem. Satur hialuronskābi, cinku un vitamīnus. Cinks palīdz uzturēt veselīgus matus, nagus un ādu. C vitamīns veicina normālu kolagēna uzsūtkšanos, kas nepieciešams ādas veselības uzlabošanai. Folijskābe palīdz pret nogurumu un spēku izsīkumu.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

ICONFIT Beauty kapsulas ar hialuronskābi, cinku un vitamīniem,kas baro nagus, matus un ādu. Satur svarīgāko minerālvielu un vitamīnu maisījumu. Palīdz ādas mitruma līmeņa uzturēšanai, ādas atjaunošanai un matu struktūras uzlabošanai.

Hialuronskābe palīdz uzturēt kolagēna procesus organismā, kas nepieciešami skaistai ādai. Hialuronskābes galvenā funkcija ir uzturēt ādas mitruma līdzsvaru. Ar laiku hialuronskābes līmenis mūsu organismā samazinās dabiski – āda sāk izžūt, pārklājas ar smalkām krunciņām un attīstās locītavu traucējumi.
C vitamīns nodrošina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz mazināt nogurumu un nespēku. C vitamīns arī veicina kolagēna veidošanos normālai ādas darbībai.
E vitamīns ir antioksidants, kas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Oksidatīvais stress ir disbalanss starp brīvajiem radikāļiem un antioksidantiem jūsu organismā.
Cinks un biotīns, kas palīdz uzturēt ādu un matus veselīgu. Cinks arī palīdz uzturēt nagu veselību.
Folijskābe, veicina psiholoģiskās funkcijas. Tā arī veicina audu augšanu sievietes organismā grūtniecības laikā un normālu imūnsistēmas darbību. Folijskābe palīdz mazināt nogurumu un bezspēku.

Papildu informācija par produktu
product
1145507 ICONFIT Beauty kapsulas, 90 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f0/47/33da0e7195afee52f5c81bc29157.png InStock 11.89 EUR 16.99 <p>ICONFIT Beauty kapsulas ar hialuronskābi, cinku un vitamīniem,kas baro nagus, matus un ādu. Satur svarīgāko minerālvielu un vitamīnu maisījumu. Palīdz ādas mitruma līmeņa uzturēšanai, ādas atjaunošanai un matu struktūras uzlabošanai.<br /><br />Hialuronskābe palīdz uzturēt kolagēna procesus organismā, kas nepieciešami skaistai ādai. Hialuronskābes galvenā funkcija ir uzturēt ādas mitruma līdzsvaru. Ar laiku hialuronskābes līmenis mūsu organismā samazinās dabiski – āda sāk izžūt, pārklājas ar smalkām krunciņām un attīstās locītavu traucējumi.<br />C vitamīns nodrošina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz mazināt nogurumu un nespēku. C vitamīns arī veicina kolagēna veidošanos normālai ādas darbībai.<br />E vitamīns ir antioksidants, kas palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Oksidatīvais stress ir disbalanss starp brīvajiem radikāļiem un antioksidantiem jūsu organismā.<br />Cinks un biotīns, kas palīdz uzturēt ādu un matus veselīgu. Cinks arī palīdz uzturēt nagu veselību.<br />Folijskābe, veicina psiholoģiskās funkcijas. Tā arī veicina audu augšanu sievietes organismā grūtniecības laikā un normālu imūnsistēmas darbību. Folijskābe palīdz mazināt nogurumu un bezspēku.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Matiem, ādai un nagiem