ICONFIT C-Vitamin kapsulas, 90 gab.

ICONFIT C-Vitamin kapsulas, 90 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
Kopā
7.99 €
Derīguma termiņš: 2025-12-07
ICONFIT C vitamīns ir draudzīgs gremošanas sistēmai. Kapsulas satur neskābu C vitamīna formu - kalcija-L-askorbātu. C vitamīns veicina imūnsistēmas darbību un mazina nogurumu un nespēku.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ICONFIT C vitamīns atbalsta imūnsistēmu un palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu. ICONFIT C vitamīns ir neskābā kalcija L-askorbāta formā, kas nav skābs un nekairina kunģi. C vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un enerģijas metabolismu, kā arī palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Tas arī atbalsta saistaudu veidošanos ādā un kaulos. Svarīgi veseliem zobiem un smaganām. C vitamīns veicina arī kolagēna ražošanu.

Papildu informācija par produktu
product
1145798 ICONFIT C-Vitamin kapsulas, 90 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/97/6b/d54d0345a6447612ffb6e3e9baea.png InStock 7.99 EUR 7.99 <p>ICONFIT C vitamīns atbalsta imūnsistēmu un palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu. ICONFIT C vitamīns ir neskābā kalcija L-askorbāta formā, kas nav skābs un nekairina kunģi. C vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un enerģijas metabolismu, kā arī palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. Tas arī atbalsta saistaudu veidošanos ādā un kaulos. Svarīgi veseliem zobiem un smaganām. C vitamīns veicina arī kolagēna ražošanu.<br></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/C vitamīns