ICONFIT Coenzyme Q10 90 mg kapsulas, 90 gab.

ICONFIT Coenzyme Q10 90 mg kapsulas, 90 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
Kopā
19.99 €
Derīguma termiņš: 2026-01-01
ICONFIT Premium Q10 koenzīms 90 mg kapsulās.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ICONFIT Premium Q10 koenzīms (90mg) jeb ubihinons ir vitamīniem līdzīgs antioksidantu savienojums, kas tiek sintezēts aknās, bet no 25-30 gadu vecuma tā sintēze sāk samazināties. ICONFIT Premium Q10 koenzīms ir spēcīgs antioksidants, kas kavē novecošanās procesu, palīdz tikt galā ar stresu un paaugstina izturību pret slimībām. Tas arī atbalsta enerģijas ražošanu. Ražots, izmantojot augstākās kvalitātes augu izcelsmes pullulāna kapsulas.

  • Mūsu Premium Q10 koenzīms nav atšķaidīts un ir ar lielāku koncentrāciju – 1 kapsula satur nepieciešamo Q10 diennakts devu, kas ir 90 mg. Tādējādi jums nav jālieto 2-3 kapsulas uztura bagātinātāja, kas satur zemāku Q10 koncentrāciju, lai iegūtu nepieciešamo diennakts devu.
  • Koenzīms piedalās enerģijas ražošanā šūnās, palēnina novecošanās procesu un samazina brīvos radikāļus.
  • Paaugstina izturību pret slimībām, novērš vīrusu izplatīšanos un palīdz cīnīties ar stresu.
  • Normalizē sirds un asinsvadu darbību, pazemina asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs.
  • Palīdz arī palielināt koncentrēšanās un analītiskās spējas.
Papildu informācija par produktu
product
10120517 ICONFIT Coenzyme Q10 90 mg kapsulas, 90 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/25/c5/145a777c7b69ab848d4c30bb3d16.png InStock 19.99 EUR 19.99 <p><strong>ICONFIT Premium Q10 koenzīms</strong> (90mg) jeb ubihinons ir vitamīniem līdzīgs antioksidantu savienojums, kas tiek sintezēts aknās, bet no 25-30 gadu vecuma tā sintēze sāk samazināties. ICONFIT Premium Q10 koenzīms ir spēcīgs antioksidants, kas kavē novecošanās procesu, palīdz tikt galā ar stresu un paaugstina izturību pret slimībām. Tas arī atbalsta enerģijas ražošanu. Ražots, izmantojot augstākās kvalitātes augu izcelsmes pullulāna kapsulas.</p> <ul class="fusion-checklist fusion-checklist-1"><li> <div class="fusion-li-item-content"><strong>Mūsu Premium Q10 koenzīms nav atšķaidīts un ir ar lielāku koncentrāciju</strong> – 1 kapsula satur nepieciešamo Q10 diennakts devu, kas ir <strong>90 mg</strong>. Tādējādi jums nav jālieto 2-3 kapsulas uztura bagātinātāja, kas satur zemāku Q10 koncentrāciju, lai iegūtu nepieciešamo diennakts devu.</div> </li> </ul><ul class="fusion-checklist fusion-checklist-2"><li> <div class="fusion-li-item-content">Koenzīms piedalās enerģijas ražošanā šūnās, palēnina novecošanās procesu un samazina brīvos radikāļus.</div> </li> </ul><ul class="fusion-checklist fusion-checklist-3"><li> <div class="fusion-li-item-content">Paaugstina izturību pret slimībām, novērš vīrusu izplatīšanos un palīdz cīnīties ar stresu.</div> </li> </ul><ul class="fusion-checklist fusion-checklist-4"><li> <div class="fusion-li-item-content">Normalizē sirds un asinsvadu darbību, pazemina asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs.</div> </li> </ul><ul class="fusion-checklist fusion-checklist-5"><li> <div class="fusion-li-item-content">Palīdz arī palielināt koncentrēšanās un analītiskās spējas.</div> </li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas