ICONFIT Diet Shake Strawberry pulveris, 495 g
4.8 4.8 (18 atsauksmes)

ICONFIT Diet Shake Strawberry pulveris, 495 g

EUROPEAN FOODS OŪ
4.8 4.8 (18 atsauksmes)
Kopā
15.49 €
Derīguma termiņš: 2025-10-17
ICONFIT Diet Shake palīdz zaudēt svaru ar garšīgiem un sabalansētiem uztura aizstājējiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ICONFIT Diet Shake palīdz zaudēt svaru ar garšīgiem un sabalansētiem uztura aizstājējiem. Ar saldinātāju. Katrā kokteilī ir daudz olbaltumvielu, šķiedrvielu, kolagēna, zaļās tējas ekstrakta, kas veicina tauku dedzināšanu, un 23 svarīgāko vitamīnu un minerālvielu. Tikai 210 kcal kokteiļa nodrošina sāta sajūtu un palīdz uzturēt zemu dienas kaloriju devu.

  • Satur daudz olbaltumvielu (vairāk nekā 27%) un šķiedrvielu (vairāk nekā 7%) un maz kaloriju (tikai 208-211 kcal vienā kokteilī). Aizstājiet daļu no ikdienas kaloriju pārpilnajām maltītēm ar vieglajiem diētiskajiem kokteiļiem.
  • Vieglākais un patīkamākais veids, kā zaudēt vai saglabāt svaru. Diet Shake ir pieejams četrās garšās, un to ir ļoti viegli pagatavot - vienkārši sajauciet šeikerī ar ūdeni un baudiet!
  • CLA un zaļās tējas ekstrakts, kas pievienots tauku dedzināšanas atbalstam. Nodrošina sāta sajūtu stundām ilgi, vienlaikus saglabājot zemu dienas kaloriju daudzumu.
  • Kolagēns - ja dienā izdzersiet vismaz 3 diētiskos kokteiļus, Jūs uzņemsiet arī nepieciešamo kolagēna dienas devu (10 g).
  • Prebiotikas šķiedrviela inulīns veicina gremošanu.
  • Mikroelementi no 23 dažādiem vitamīniem un minerālvielām.
product
1143430 ICONFIT Diet Shake Strawberry pulveris, 495 g https://e-menessaptieka.lv/p/iconfit-diet-shake-strawberry-pulveris-495-g-1143430 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/7a/7a/1d27418375af1da4e9f72a3ed75d.png InStock 15.49 EUR ICONFIT 15.49 <p><strong>ICONFIT Diet Shake palīdz zaudēt svaru ar garšīgiem un sabalansētiem uztura aizstājējiem</strong>. Ar saldinātāju. Katrā kokteilī ir daudz olbaltumvielu, šķiedrvielu, kolagēna, zaļās tējas ekstrakta, kas veicina tauku dedzināšanu, un 23 svarīgāko vitamīnu un minerālvielu. Tikai 210 kcal kokteiļa nodrošina sāta sajūtu un palīdz uzturēt zemu dienas kaloriju devu.</p> <ul><li><strong>Satur daudz olbaltumvielu (vairāk nekā 27%) un šķiedrvielu (vairāk nekā 7%) un maz kaloriju (tikai 208-211 kcal vienā kokteilī).</strong> Aizstājiet daļu no ikdienas kaloriju pārpilnajām maltītēm ar vieglajiem diētiskajiem kokteiļiem.</li> <li><strong>Vieglākais un patīkamākais veids, kā zaudēt vai saglabāt svaru.</strong> Diet Shake ir pieejams četrās garšās, un to ir ļoti viegli pagatavot - vienkārši sajauciet šeikerī ar ūdeni un baudiet!</li> <li><strong>CLA un zaļās tējas ekstrakts, kas pievienots tauku dedzināšanas atbalstam.</strong> Nodrošina sāta sajūtu stundām ilgi, vienlaikus saglabājot zemu dienas kaloriju daudzumu.</li> <li><strong>Kolagēns -</strong> ja dienā izdzersiet vismaz 3 diētiskos kokteiļus, Jūs uzņemsiet arī nepieciešamo kolagēna dienas devu (10 g).</li> <li><strong>Prebiotikas šķiedrviela inulīns</strong> veicina gremošanu.</li> <li>Mikroelementi no<strong> 23 dažādiem vitamīniem un minerālvielām</strong>.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Tējas un pārtika/Diētiskā pārtika 0 Vīriešiem