ICONFIT Digestive Enzymes kapsulas, 60 gab.

ICONFIT Digestive Enzymes kapsulas, 60 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
13.59 €
16.99 €
Derīguma termiņš: 2025-09-27
ICONFIT Gremošanas enzīmi (Digezyme®) ir enzīmu komplekss, kas paredzēts, lai uzlabotu gremošanu un barības vielu uzsūkšanos. Komplekss palīdz sadalīt plašu pārtikas sastāvdaļu klāstu, tostarp ogļhidrātus, olbaltumvielas, taukus, celulozi un laktozi, veicinot veselīgu gremošanu un mazinot diskomfortu, kas saistīts ar gremošanas problēmām.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

ICONFIT DIGESTIVE ENZYMES ir uztura bagātinātājs, kas paredzēts gremošanas un barības vielu uzsūkšanās veicināšanai. Tā sastāvā ir DigeZyme® piecu specifisku fermentu maisījums: α-amilāze, proteāze, lipāze, celulāze un laktāze. Turklāt tas ir bagātināts ar bromelaīnu- dabisku gremošanas fermentu, kas iegūts no ananāsiem.
Šī kombinācija palīdz sadalīt dažādas pārtikas sastāvdaļas, tostarp ogļhidrātus, olbaltumvielas, taukus, celulozi un laktozi, veicinot veselīgu gremošanu un atvieglojot diskomfortu, kas saistīts ar gremošanas problēmām.

Papildu informācija par produktu
product
1145512 ICONFIT Digestive Enzymes kapsulas, 60 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/c3/64/c49fda50b6a08cb7a2d07af3304b.png InStock 13.59 EUR 16.99 <p>ICONFIT DIGESTIVE ENZYMES ir uztura bagātinātājs, kas paredzēts gremošanas un barības vielu uzsūkšanās veicināšanai. Tā sastāvā ir DigeZyme® piecu specifisku fermentu maisījums: α-amilāze, proteāze, lipāze, celulāze un laktāze. Turklāt tas ir bagātināts ar bromelaīnu- dabisku gremošanas fermentu, kas iegūts no ananāsiem.<br />Šī kombinācija palīdz sadalīt dažādas pārtikas sastāvdaļas, tostarp ogļhidrātus, olbaltumvielas, taukus, celulozi un laktozi, veicinot veselīgu gremošanu un atvieglojot diskomfortu, kas saistīts ar gremošanas problēmām.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Zarnu mikroflora