ICONFIT Joint Collagen bez garšas, pulveris, 300 g

ICONFIT Joint Collagen bez garšas, pulveris, 300 g

EUROPEAN FOODS OŪ
11.89 €
16.99 €
3.96 €/G
Derīguma termiņš: 2025-01-07
ICONFIT JOINT COLLAGEN. Uztura bagātinātājs. BEZ GARŠAS. LOCĪTAVU KOLAGĒNS. LAI UZLABOTU JŪSU LOCĪTAVU VESELĪBU.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Locītavu kolagēns ir īpašs maisījums locītavu, kaulu, skrimšļu, saistaudu un muskuļu atbalstam. Tas satur kolagēnu, dažādas minerālvielas (kalciju, magniju, cinku, mangānu), kā arī glikozamīna sulfātu, hondroitīna sulfātu, MSM, hialuronskābi.
Kauli, muskuļi un locītavas veido muskuļu un skeleta sistēmu, kā arī skrimšļus, cīpslas, saites un saistaudus. Šī sistēma nodrošina mūsu ķermenim savu struktūru un balstu, kas ļauj mums pārvietoties. Kauli un locītavas zināmā mērā neizbēgami nolietojas – to var izraisīt gan organisma novecošanās, gan dažas slimības.

1) Kolagēns ir svarīga olbaltumviela, kas ir svarīga normālas ādas, kaulu, locītavu struktūras sastāvdaļa.
2) Glikozamīns un hondroitīns ir skrimšļa, audu struktūras sastāvdaļas, kas amortizē locītavas.
2) Mangāns veicina normālu saistaudu veidošanos
2) Kalcijs, cinks, magnijs un mangāns palīdz uzturēt kaulus.
3) C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai kaulu un skrimšļu darbībai.

Papildu informācija par produktu
product
1145510 ICONFIT Joint Collagen bez garšas, pulveris, 300 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/e1/02/d7e5661be4d7aa6bc932e6046023.png InStock 11.89 EUR 16.99 <p>Locītavu kolagēns ir īpašs maisījums locītavu, kaulu, skrimšļu, saistaudu un muskuļu atbalstam. Tas satur kolagēnu, dažādas minerālvielas (kalciju, magniju, cinku, mangānu), kā arī glikozamīna sulfātu, hondroitīna sulfātu, MSM, hialuronskābi.<br />Kauli, muskuļi un locītavas veido muskuļu un skeleta sistēmu, kā arī skrimšļus, cīpslas, saites un saistaudus. Šī sistēma nodrošina mūsu ķermenim savu struktūru un balstu, kas ļauj mums pārvietoties. Kauli un locītavas zināmā mērā neizbēgami nolietojas – to var izraisīt gan organisma novecošanās, gan dažas slimības.<br /><br />1) Kolagēns ir svarīga olbaltumviela, kas ir svarīga normālas ādas, kaulu, locītavu struktūras sastāvdaļa.<br />2) Glikozamīns un hondroitīns ir skrimšļa, audu struktūras sastāvdaļas, kas amortizē locītavas.<br />2) Mangāns veicina normālu saistaudu veidošanos<br />2) Kalcijs, cinks, magnijs un mangāns palīdz uzturēt kaulus.<br />3) C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai kaulu un skrimšļu darbībai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns