ICONFIT Joint Collagen Cherry pulveris, 300 g

ICONFIT Joint Collagen Cherry pulveris, 300 g

EUROPEAN FOODS OŪ
Kopā
12.74 €
Derīguma termiņš: 2025-04-10
ICONFIT JOINT COLLAGEN. Uztura bagātinātājs ar cukuru un saldinātāju. AR ĶIRŠU GARŠU. LOCĪTAVU KOLAGĒNS. LAI UZLABOTU JŪSU LOCĪTAVU VESELĪBU.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Locītavu kolagēns ir īpašs maisījums locītavu, kaulu, skrimšļu, saistaudu un muskuļu atbalstam. Tas satur kolagēnu, dažādas minerālvielas (kalciju, magniju, cinku, mangānu), kā arī glikozamīna sulfātu, hondroitīna sulfātu, MSM, hialuronskābi.
Kauli, muskuļi un locītavas veido muskuļu un skeleta sistēmu, kā arī skrimšļus, cīpslas, saites un saistaudus. Šī sistēma nodrošina mūsu ķermenim savu struktūru un balstu, kas ļauj mums pārvietoties. Kauli un locītavas zināmā mērā neizbēgami nolietojas – to var izraisīt gan organisma novecošanās, gan dažas slimības.

1) Kolagēns ir svarīga olbaltumviela, kas ir svarīga normālas ādas, kaulu, locītavu struktūras sastāvdaļa.
2) Glikozamīns un hondroitīns ir skrimšļa, audu struktūras sastāvdaļas, kas amortizē locītavas.
2) Mangāns veicina normālu saistaudu veidošanos
2) Kalcijs, cinks, magnijs un mangāns palīdz uzturēt kaulus.
3) C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai kaulu un skrimšļu darbībai.

Papildu informācija par produktu
product
1145509 ICONFIT Joint Collagen Cherry pulveris, 300 g https://e-menessaptieka.lv/p/iconfit-joint-collagen-cherry-pulveris-300-g-1145509 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/aa/14/ec47eb80547ddf361e75db400129.png InStock 12.74 EUR ICONFIT 16.99 <p>Locītavu kolagēns ir īpašs maisījums locītavu, kaulu, skrimšļu, saistaudu un muskuļu atbalstam. Tas satur kolagēnu, dažādas minerālvielas (kalciju, magniju, cinku, mangānu), kā arī glikozamīna sulfātu, hondroitīna sulfātu, MSM, hialuronskābi.<br />Kauli, muskuļi un locītavas veido muskuļu un skeleta sistēmu, kā arī skrimšļus, cīpslas, saites un saistaudus. Šī sistēma nodrošina mūsu ķermenim savu struktūru un balstu, kas ļauj mums pārvietoties. Kauli un locītavas zināmā mērā neizbēgami nolietojas – to var izraisīt gan organisma novecošanās, gan dažas slimības.<br /><br />1) Kolagēns ir svarīga olbaltumviela, kas ir svarīga normālas ādas, kaulu, locītavu struktūras sastāvdaļa.<br />2) Glikozamīns un hondroitīns ir skrimšļa, audu struktūras sastāvdaļas, kas amortizē locītavas.<br />2) Mangāns veicina normālu saistaudu veidošanos<br />2) Kalcijs, cinks, magnijs un mangāns palīdz uzturēt kaulus.<br />3) C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos normālai kaulu un skrimšļu darbībai.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Kolagēns 25 Vīriešiem