ICONFIT Locītavām kapsulas, 90 gab.

ICONFIT Locītavām kapsulas, 90 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
Kopā
9.59 €
Derīguma termiņš: 2025-09-20
ICONFIT LOCĪTAVU KAPSULAS. Uztura bagātinātājs. LOCĪTAVU VESELĪBAS UZLABOŠANAI*. Glikozamīna sulfāts un Hondroitīna sulfāts. *Cinks un mangāns palīdz uzturēt kaulu veselību. Mangāns veicina saistaudu veidošanos. C vitamīns veicina normālu kolagēna uzsūkšanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

ICONFIT LOCĪTAVU KAPSULAS. ir komplekss produkts, kas izstrādāts, lai uzlabotu locītavu, kaulu, saistaudu un skrimšļu veselību. Tas satur kopumā 9 efektīvas sastāvdaļas un ir paredzēts cilvēkiem ar locītavu problēmām vai ikvienam, kam nepieciešams papildu atbalsts locītavām.

Kauli, muskuļi un locītavas veido balsta un kustību sistēmu, kā arī skrimšļus, cīpslas, saites un saistaudus. Šī sistēma nodrošina mūsu ķermeņa struktūru un atbalstu, kā arī ļauj mums pārvietoties. Kaulu un locītavu nolietošanās zināmā mērā ir neizbēgama - to var izraisīt organisma novecošanās, kā arī dažas slimības.

Glikozamīns un hondroitīns ir skrimšļa - audu - struktūras sastāvdaļas, kas amortizē locītavas.
Hialuronskābe darbojas kā locītavu smērviela un aizsargs. Tā novērš sāpes un traumas, ko izraisa kaulu berze.
Bosvelijas ekstrakts, ir augu ekstrakts, kas iegūts no Boswellia serrata koka. Bosvelliju plaši izmanto ajūrvēdā kā pretsāpju un iekaisuma procesu mazinošu līdzekli. Smiltsērkšķu ekstrakta aktīvā daļa ir bosveļskābes ar pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību. Bosveļskābes saturs mūsu ekstraktā ir 65 %.
Mangāns un cinks palīdz uzturēt kaulus normālā stāvoklī. Mangāns veicina saistaudu veidošanos.
C vitamīns veicina normālu kolagēna uzsūkšanos, lai uzlabotu kaulu un skrimšļu darbību.
MSM ir organisks sēra savienojums (nejaukt ar MMS!) metilsulfonilmetāns, kas dabiski sastopams augos, dzīvniekos un cilvēka organismā.

Papildu informācija par produktu
product
1145511 ICONFIT Locītavām kapsulas, 90 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/iconfit-locitavam-kapsulas-90-gab-1145511 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/61/5d/ee30e2c5672c9ba5eda674ed763f.png InStock 9.59 EUR ICONFIT 15.99 <p>ICONFIT LOCĪTAVU KAPSULAS. ir komplekss produkts, kas izstrādāts, lai uzlabotu locītavu, kaulu, saistaudu un skrimšļu veselību. Tas satur kopumā 9 efektīvas sastāvdaļas un ir paredzēts cilvēkiem ar locītavu problēmām vai ikvienam, kam nepieciešams papildu atbalsts locītavām.<br /><br />Kauli, muskuļi un locītavas veido balsta un kustību sistēmu, kā arī skrimšļus, cīpslas, saites un saistaudus. Šī sistēma nodrošina mūsu ķermeņa struktūru un atbalstu, kā arī ļauj mums pārvietoties. Kaulu un locītavu nolietošanās zināmā mērā ir neizbēgama - to var izraisīt organisma novecošanās, kā arī dažas slimības.<br /><br />Glikozamīns un hondroitīns ir skrimšļa - audu - struktūras sastāvdaļas, kas amortizē locītavas.<br />Hialuronskābe darbojas kā locītavu smērviela un aizsargs. Tā novērš sāpes un traumas, ko izraisa kaulu berze.<br />Bosvelijas ekstrakts, ir augu ekstrakts, kas iegūts no Boswellia serrata koka. Bosvelliju plaši izmanto ajūrvēdā kā pretsāpju un iekaisuma procesu mazinošu līdzekli. Smiltsērkšķu ekstrakta aktīvā daļa ir bosveļskābes ar pretiekaisuma un pretsāpju iedarbību. Bosveļskābes saturs mūsu ekstraktā ir 65 %.<br />Mangāns un cinks palīdz uzturēt kaulus normālā stāvoklī. Mangāns veicina saistaudu veidošanos.<br />C vitamīns veicina normālu kolagēna uzsūkšanos, lai uzlabotu kaulu un skrimšļu darbību.<br />MSM ir organisks sēra savienojums (nejaukt ar MMS!) metilsulfonilmetāns, kas dabiski sastopams augos, dzīvniekos un cilvēka organismā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Ķermenis, locītavas, kauli 40 Vīriešiem