ICONFIT Magnesium B6 375mg kapsulas, 90 gab.

ICONFIT Magnesium B6 375mg kapsulas, 90 gab.

EUROPEAN FOODS OŪ
6.99 €
9.99 €
Derīguma termiņš: 2025-11-06
ICONIT Magnijs ar B6 vitamīnu ir uztura bagātinātājs nervu sistēmai. Magnijs un B6 vitamīns veicina normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas. Tie arī palīdz nogurumu un nespēku. Magnijs veicina elektrolītu darbu un normālu muskuļu darbību.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru, normālu enerģijas vielmaiņu, normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, muskuļu darbību, proteīnu sintēzi un šūnu dalīšanos. Papildus tam visam magnijs palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli, kā arī mazina nogurumu un nespēku.
B6 vitamīns palīdz absorbēt magniju. Turklāt tas veicina normālu vielmaiņu, psiholoģisko funkciju un nervu sistēmas darbību. B6 vitamīns arī palīdz regulēt hormonālo darbību un palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu.

Papildu informācija par produktu
product
1145793 ICONFIT Magnesium B6 375mg kapsulas, 90 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d6/de/9527eed07d3c5ef1eb5e99f59fa5.png InStock 6.99 EUR 9.99 <p>Magnijs veicina elektrolītu līdzsvaru, normālu enerģijas vielmaiņu, normālu nervu sistēmas darbību un psiholoģiskās funkcijas, muskuļu darbību, proteīnu sintēzi un šūnu dalīšanos. Papildus tam visam magnijs palīdz uzturēt normālu kaulu un zobu stāvokli, kā arī mazina nogurumu un nespēku.<br />B6 vitamīns palīdz absorbēt magniju. Turklāt tas veicina normālu vielmaiņu, psiholoģisko funkciju un nervu sistēmas darbību. B6 vitamīns arī palīdz regulēt hormonālo darbību un palīdz mazināt nogurumu un spēku izsīkumu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Magnijs un kālijs