IMMUNACE Extra Protection tabletes, 30 gab.

IMMUNACE Extra Protection tabletes, 30 gab.

VITABIOTICS
Kopā
24.84 €
Derīguma termiņš: 2026-01-30
28 vitamīni, mikroelementi, augu ekstrakti un aminoskābes, arī C vitamīns, cinks un selēns, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību. Augsta D₃ vitamīna deva - 3000 SV (75 µg).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

28 vitamīni, mikroelementi, augu ekstrakti un aminoskābes, arī C vitamīns, cinks un selēns, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību. Augsta D₃ vitamīna deva - 3000 SV (75 µg).

Immunace® Extra Protection™ īpaši izstrādājuši Vitabiotics vadošie zinātnieki un uztura speciālisti. Pierādīts, ka ikdienā nepieciešamas augstākas D vitamīna dienas devas.

A un D vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. Immunace® Extra Protection nodrošina ar D₃ vitamīnu tā vislabākajā formā, kādā tas veidojas organismā (ādā) saules staru ietekmē.

C un E vitamīni veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Immunace® Extra Protection nodrošina ar C vitamīna dienas devu. Cilvēka organisms pats nespēj ražot un uzglabāt C vitamīnu.

Sastāvā arī likopēns, astaksantīns, ALA un vīnogu miziņu ekstrakts.

Papildu informācija par produktu
product
1091145 IMMUNACE Extra Protection tabletes, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/81/7b/4fe71b877f18610ab16d509f796c.png InStock 24.84 EUR 35.49 <p style="text-align:justify;">28 vitamīni, mikroelementi, augu ekstrakti un aminoskābes, arī C vitamīns, cinks un selēns, kas veicina normālu imūnsistēmas darbību. Augsta D₃ vitamīna deva - 3000 SV (75 µg).</p><p style="text-align:justify;">Immunace® Extra Protection™ īpaši izstrādājuši Vitabiotics vadošie zinātnieki un uztura speciālisti. Pierādīts, ka ikdienā nepieciešamas augstākas D vitamīna dienas devas.</p><p style="text-align:justify;">A un D vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību. Immunace® Extra Protection nodrošina ar D₃ vitamīnu tā vislabākajā formā, kādā tas veidojas organismā (ādā) saules staru ietekmē.</p><p style="text-align:justify;">C un E vitamīni veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu. Immunace® Extra Protection nodrošina ar C vitamīna dienas devu. Cilvēka organisms pats nespēj ražot un uzglabāt C vitamīnu.</p><p style="text-align:justify;">Sastāvā arī likopēns, astaksantīns, ALA un vīnogu miziņu ekstrakts.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei