IMUNITAL SHOTS ampulas, 20 gab.

IMUNITAL SHOTS ampulas, 20 gab.

VALENTIS AG
Kopā
31.99 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Reiši sēnes veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Imūnsistēma ir ļoti svarīga. Tā ir aktīva jau kopš Jūsu dzīves pirmajām sekundēm. Iedzimta un iegūta imunitāte ir cilvēka organisma reakcija uz nelabvēlīgiem vides faktoriem. Higiēna, pilnvērtīgs uzturs un aktīvs dzīvesveids pozitīvi ietekmē imūno sistēmu. Tomēr noteiktos gadalaikos vai tad, kad mainās normālie dzīves apstākļi, imūnsistēmai var būt nepieciešams lielāks atbalsts, piemēram, augu ekstraktu, vitamīnu un citu vielu komplekss.

Ņemot vērā jaunākos zinātniskos sasniegumus un pieejamās zināšanas un pieredzi, zinātnieki nepārtraukti meklē labāko kombināciju veselībai un labsajūtai. Viens no jaunākajiem izstrādājumiem imunitātei ir imunital® SHOTS.

Viens flakons satur rūpīgi atlasītu būtisku sastāvdaļu kombināciju labākam imūnsistēmas atbalstam.

Reiši sēnes veicina normālu imūnsistēmas darbību un normālu asinsrites veselību.

Vitamīns B6 veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Papildu informācija par produktu
product
518058 IMUNITAL SHOTS ampulas, 20 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/imunital-shots-ampulas-20-gab-518058 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/3c/19/5ebc2e6889e98d1ce91482684839.png InStock 31.99 EUR IMUNITAL SHOTS 31.99 <p style="text-align:justify;">Imūnsistēma ir ļoti svarīga. Tā ir aktīva jau kopš Jūsu dzīves pirmajām sekundēm. Iedzimta un iegūta imunitāte ir cilvēka organisma reakcija uz nelabvēlīgiem vides faktoriem. Higiēna, pilnvērtīgs uzturs un aktīvs dzīvesveids pozitīvi ietekmē imūno sistēmu. Tomēr noteiktos gadalaikos vai tad, kad mainās normālie dzīves apstākļi, imūnsistēmai var būt nepieciešams lielāks atbalsts, piemēram, augu ekstraktu, vitamīnu un citu vielu komplekss.</p> <p style="text-align:justify;">Ņemot vērā jaunākos zinātniskos sasniegumus un pieejamās zināšanas un pieredzi, zinātnieki nepārtraukti meklē labāko kombināciju veselībai un labsajūtai. Viens no jaunākajiem izstrādājumiem imunitātei ir <strong>imunital<sup>®</sup> SHOTS</strong>.</p> <p style="text-align:justify;">Viens flakons satur rūpīgi atlasītu būtisku sastāvdaļu kombināciju labākam imūnsistēmas atbalstam.</p> <p style="text-align:justify;">Reiši sēnes veicina normālu imūnsistēmas darbību un normālu asinsrites veselību.</p> <p style="text-align:justify;">Vitamīns B<sub>6</sub> veicina normālu imūnsistēmas darbību un palīdz samazināt nogurumu un nespēku.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Imunitātei 0 Vīriešiem