INSTITUT ESTHEDERM Intensive Propolis+ Salycilic Acid serums, 30 ml

0 0 (0 atsauksmes)

INSTITUT ESTHEDERM Intensive Propolis+ Salycilic Acid serums, 30 ml

INSTITUT ESTHEDERM
0 0 (0 atsauksmes)
37.09 €
52.99 €
123.63 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Intensive Propolis + ir koncentrēts serums lokālai lietošanai izsitumiem vai problemātiskajām zonām.
Uzzināt vairāk

Intensive Propolis+ ir dubultas iedarbības sejas kopšanas līdzekļu līnija gan izsitumu, gan novecošanās pazīmju novēršanai. Propolis+ produkti novērsīs izsitumus, paplašinātas poras, pinnes, aknes seku redzamās pēdas sejā, kā arī pasargās ādu no oksidatīvā stresa, lai novērstu novecošanos un saglabātu ādas jaunību ilgstoši.

Propolis+ koncentrētais serums paredzēts uzklāšanai lokāli tieši uz izsitumiem vai uz problēmzonām (piemēram, T zonā). Tā sastāvā ir 25 % propolisa ekstrakta, kam piemīt antibakteriāla, pretiekaisuma un dziedinoša iedarbība.

Otra aktīvā sastāvdaļa – salicilskābe iedarbojas tieši uz izsitumiem un plankumiem, jūtami samazinot izsitumu pēdas sejā. Samazina pinnes un komedonus. Attīra ādu un uzlabo šūnu atjaunošanos tīras ādas izskatam. Viegla seruma tekstūra, nav taukaina.
Attīra – ātri samazina pinnes, komedonus un paplašinātas poras, novērš to atkārtotu rašanos. Augstā propolisa koncentrācija palīdz nekavējoties novērst izsitumus.

Samazina ar akni saistītos ādas bojājumus, sašaurina poras. Sastāvā iekļautā salicilskābe novērš aknes pēdas sejā un izlīdzina ādas struktūru.

Nomierina ādu – ierobežo un nomierina ar aknes bojājumiem saistītās ādas reakcijas.

Āda ir tīrāka, pinnes ir ievērojami samazinātas, sejas tonis ir daudz vienmērīgāks.

product
10120167 INSTITUT ESTHEDERM Intensive Propolis+ Salycilic Acid serums, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/82/46/5665b477224fb7e720439f7f16da.png OutOfStock 37.09 EUR 52.99 <p style="text-align:justify;">Intensive Propolis+ ir dubultas iedarbības sejas kopšanas līdzekļu līnija gan izsitumu, gan novecošanās pazīmju novēršanai. Propolis+ produkti novērsīs izsitumus, paplašinātas poras, pinnes, aknes seku redzamās pēdas sejā, kā arī pasargās ādu no oksidatīvā stresa, lai novērstu novecošanos un saglabātu ādas jaunību ilgstoši.</p> <p style="text-align:justify;">Propolis+ koncentrētais serums paredzēts uzklāšanai lokāli tieši uz izsitumiem vai uz problēmzonām (piemēram, T zonā). Tā sastāvā ir 25 % propolisa ekstrakta, kam piemīt antibakteriāla, pretiekaisuma un dziedinoša iedarbība.</p> <p style="text-align:justify;">Otra aktīvā sastāvdaļa – salicilskābe iedarbojas tieši uz izsitumiem un plankumiem, jūtami samazinot izsitumu pēdas sejā. Samazina pinnes un komedonus. Attīra ādu un uzlabo šūnu atjaunošanos tīras ādas izskatam. Viegla seruma tekstūra, nav taukaina.<br />Attīra – ātri samazina pinnes, komedonus un paplašinātas poras, novērš to atkārtotu rašanos. Augstā propolisa koncentrācija palīdz nekavējoties novērst izsitumus.</p> <p style="text-align:justify;">Samazina ar akni saistītos ādas bojājumus, sašaurina poras. Sastāvā iekļautā salicilskābe novērš aknes pēdas sejā un izlīdzina ādas struktūru.</p> <p style="text-align:justify;">Nomierina ādu – ierobežo un nomierina ar aknes bojājumiem saistītās ādas reakcijas.</p> <p style="text-align:justify;">Āda ir tīrāka, pinnes ir ievērojami samazinātas, sejas tonis ir daudz vienmērīgāks.<br /><br /></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi