KREON 10 000 kapsulas, 20 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

KREON 10 000 kapsulas, 20 gab.

ABBOT GmbH&Co.KG
Kopā
6.36 €
Derīguma termiņš: 2025-05-30
Kreon 10 000 V – pankreatīns MINIMIKROSFĒRĀS - Tavs palīgs barības sagremošanā. Mazina smaguma un diskomforta sajūtu pēc maltītes, sāpes kuņģī, gāzes un vēdera piepūšanos, sliktu dūšu, grēmas.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Kreon lieto bērniem un pieaugušajiem ar aizkuņģa dziedzera eksokrīnu mazspēju. Tādos gadījumos aizkuņģa dziedzeris nespēj producēt enzīmus nepieciešamajā daudzumā barības sagremošanai.

Kreon uzlabo gremošanu un atvieglo citus ar aizkuņģa dziedzera eksokrīno mazspēju saistītus simptomus.

Kreon jālieto maltītes vai uzkodu laikā ar pietiekamu šķidruma daudzumu. Ja nepieciešams, varat atvērt kapsulu un iejaukt granulas skābā augļu biezenī vai jogurtā, uzreiz apēdot maisījumu.

Kreon var lietot grūtniecības un barošanas laikā. Ja nepieciešams Kreon lietot grūtniecības laikā vai, barojot ar krūti, lietotajai devai jābūt pietiekamai, lai nodrošinātu adekvātu barības vielu uzņemšanu. Lietojot sievietēm grūtniecības laikā, jāievēro piesardzība.

Svarīgi! Pirms Kreon lietošanas grūtniecības laikā, konsultēties ar ārstu vai farmaceitu!

Kāpēc izvēlēties pankreatīnu MINIMIKROSFĒRĀS?

  1. Mūsdienīga zāļu forma – mūsdienīga izvēle
  2. Optimāla sajaukšanās ar barību
  3. Rezistents (noturīgs) pret kuņģa skābi
  4. Daļiņu izmēram ir nozīme, lai viegli un vienmērīgi nokļūtu barības sķelšanas vietā

Kreon minimikrosfēras (mazas granulas) satur fermentu salikumu, ko sauc par pankreatīnu.  Tas ir nepieciešams gremošanas procesam. Šie enzīmi palīdz sašķelt ēdienu barības vielās, kas viegli uzsūcas zarnās.

Kreon kapsulai nonākot kuņģī, izšķīst tās apvalks, atbrīvojot minimikrosfēras, kas satur aizkuņģa dziedzera enzīmus. Tā kā aizkuņģa dziedzera enzīmi ir jutīgi pret kuņģa skābi, minimikrosfēras ir pārklātas ar speciālu aizsargslāni, lai tās neuzsāktu izšķīšanas procesu kuņģī. Kuņģī Kreon minimikrosfēras pilnībā sajaucas ar ēdienu un pārvietojas uz tievo zarnu. Kad Kreon minimikrosfēras sasniedz zarnas, enzīmi, ko tās satur, tiek atbrīvoti un aktivizēti. Tie sašķeļ ēdienu, lai būtu iespējams uzsūkt barības vielas.

https://www.youtube.com/watch?v=Hh3wp2U5I_A

Papildu informācija par produktu
product
1038628 KREON 10 000 kapsulas, 20 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a1/98/08b0972ca74e1db45958c7267f10.png InStock 6.36 EUR 6.36 <p>Kreon lieto bērniem un pieaugušajiem ar aizkuņģa dziedzera eksokrīnu mazspēju. Tādos gadījumos aizkuņģa dziedzeris nespēj producēt enzīmus nepieciešamajā daudzumā barības sagremošanai.</p> <p>Kreon uzlabo gremošanu un atvieglo citus ar aizkuņģa dziedzera eksokrīno mazspēju saistītus simptomus.</p> <p>Kreon jālieto maltītes vai uzkodu laikā ar pietiekamu šķidruma daudzumu. Ja nepieciešams, varat atvērt kapsulu un iejaukt granulas skābā augļu biezenī vai jogurtā, uzreiz apēdot maisījumu.</p> <p>Kreon var lietot grūtniecības un barošanas laikā. Ja nepieciešams Kreon lietot grūtniecības laikā vai, barojot ar krūti, lietotajai devai jābūt pietiekamai, lai nodrošinātu adekvātu barības vielu uzņemšanu. Lietojot sievietēm grūtniecības laikā, jāievēro piesardzība.</p> <p><strong>Svarīgi! Pirms Kreon lietošanas grūtniecības laikā, konsultēties ar ārstu vai farmaceitu!</strong></p> <p><strong>Kāpēc izvēlēties pankreatīnu MINIMIKROSFĒRĀS?</strong></p> <ol><li style="font-weight:400;">Mūsdienīga zāļu forma – mūsdienīga izvēle</li> <li style="font-weight:400;">Optimāla sajaukšanās ar barību</li> <li style="font-weight:400;">Rezistents (noturīgs) pret kuņģa skābi</li> <li style="font-weight:400;">Daļiņu izmēram ir nozīme, lai viegli un vienmērīgi nokļūtu barības sķelšanas vietā</li> </ol><p>Kreon minimikrosfēras (mazas granulas) satur fermentu salikumu, ko sauc par pankreatīnu.  Tas ir nepieciešams gremošanas procesam. Šie enzīmi palīdz sašķelt ēdienu barības vielās, kas viegli uzsūcas zarnās.</p> <p>Kreon kapsulai nonākot kuņģī, izšķīst tās apvalks, atbrīvojot minimikrosfēras, kas satur aizkuņģa dziedzera enzīmus. Tā kā aizkuņģa dziedzera enzīmi ir jutīgi pret kuņģa skābi, minimikrosfēras ir pārklātas ar speciālu aizsargslāni, lai tās neuzsāktu izšķīšanas procesu kuņģī. Kuņģī Kreon minimikrosfēras pilnībā sajaucas ar ēdienu un pārvietojas uz tievo zarnu. Kad Kreon minimikrosfēras sasniedz zarnas, enzīmi, ko tās satur, tiek atbrīvoti un aktivizēti. Tie sašķeļ ēdienu, lai būtu iespējams uzsūkt barības vielas.</p> <p><a href="https://www.youtube.com/watch?v=Hh3wp2U5I_A">https://www.youtube.com/watch?v=Hh3wp2U5I_A</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma