LA ROCHE-POSAY Effaclar mazgāšanās želeja, 400 ml

LA ROCHE-POSAY Effaclar mazgāšanās želeja, 400 ml

LA ROCHE-POSAY LABORATOIRE PHARMACEUTIQ
4.8 4.8 (26 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2027-02-28
Putojošs attīrošs līdzeklis, kas īpaši izstrādāts jutīgai, taukainai un pūtītēm raksturīgai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Effaclar Foaming Gel Cleanser ir putojošs attīrošs līdzeklis, kas īpaši izstrādāts jutīgai, taukainai un ar pūtītēm raksturīgai ādai. Šis maigais un efektīvais tīrīšanas līdzeklis noņem netīrumus, lieko sebumu.

Effaclar putojošais želejveida attīrošais līdzeklis uztur ādas pH līdzsvaru. Maigās formulas pH ir 5,5 - vidējais ādas virsmas pH, tāpēc netiek traucēts dabiskais ādas līdzsvars.

Divas Effaclar Foaming Gel Cleanser aktīvās sastāvdaļas ir ideāli piemērotas taukainai, pūtītēm pakļautai ādai un darbojas, lai mazinātu sebumu, redzamu apsārtumu un kairinājumu.

  • Termiskais ūdens - tīrs dabīgs ūdens, kas bagāts ar minerālu mikroelementiem. Bagāts ar selēnu, šis nomierinošais, pretiekaisuma ūdens nomierina kairinājumu un paātrina ādas atjaunošanos. Turklāt augsts termiskā ūdens silikātu saturs mīkstina, nomierina un aizsargā ādu.
  • Cinka PCA ir mikroelements ar pretiekaisuma, antibakteriālām un pretsēnīšu īpašībām, kas palīdz cīnīties pret pūtītes izraisošām baktērijām. Cinka PCA arī samazina sebuma ražošanu, kas samazina pūtītes un melno punktu rašanās cēloņus, netraucējot ādas barjeru.

https://www.youtube.com/watch?v=3RNji_ll18w

product
1128954 LA ROCHE-POSAY Effaclar mazgāšanās želeja, 400 ml https://e-menessaptieka.lv/p/la-roche-posay-effaclar-mazgasanas-zeleja-400-ml-1128954 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d6/db/15910d916115def194d7fa89bd2a.png OutOfStock 13.99 EUR LA ROCHE-POSAY 24.99 <p style="text-align:justify;">Effaclar Foaming Gel Cleanser ir putojošs attīrošs līdzeklis, kas īpaši izstrādāts jutīgai, taukainai un ar pūtītēm raksturīgai ādai. Šis maigais un efektīvais tīrīšanas līdzeklis noņem netīrumus, lieko sebumu.</p> <p style="text-align:justify;">Effaclar putojošais želejveida attīrošais līdzeklis uztur ādas pH līdzsvaru. Maigās formulas pH ir 5,5 - vidējais ādas virsmas pH, tāpēc netiek traucēts dabiskais ādas līdzsvars.</p> <p style="text-align:justify;">Divas Effaclar Foaming Gel Cleanser aktīvās sastāvdaļas ir ideāli piemērotas taukainai, pūtītēm pakļautai ādai un darbojas, lai mazinātu sebumu, redzamu apsārtumu un kairinājumu.</p> <ul><li style="text-align:justify;">Termiskais ūdens - tīrs dabīgs ūdens, kas bagāts ar minerālu mikroelementiem. Bagāts ar selēnu, šis nomierinošais, pretiekaisuma ūdens nomierina kairinājumu un paātrina ādas atjaunošanos. Turklāt augsts termiskā ūdens silikātu saturs mīkstina, nomierina un aizsargā ādu.</li> <li style="text-align:justify;">Cinka PCA ir mikroelements ar pretiekaisuma, antibakteriālām un pretsēnīšu īpašībām, kas palīdz cīnīties pret pūtītes izraisošām baktērijām. Cinka PCA arī samazina sebuma ražošanu, kas samazina pūtītes un melno punktu rašanās cēloņus, netraucējot ādas barjeru.</li> </ul><p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=3RNji_ll18w">https://www.youtube.com/watch?v=3RNji_ll18w</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 44 Sievietēm, Vīriešiem