LA ROCHE-POSAY Effaclar Ultra Concentrated serums, 30 ml

LA ROCHE-POSAY Effaclar Ultra Concentrated serums, 30 ml

LA ROCHE-POSAY LABORATOIRE PHARMACEUTIQ
5.0 5 (7 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-11-30
Effaclar Ultra Concentrated Serum ir maigs ikdienas pīlings-serums, kas paredzēts pieaugušo ādai ar noslieci uz pūtītēm un agrīnām novecošanās pazīmēm.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Effaclar Ultra Concentrated Serum ir maigs ikdienas pīlings-serums, kas paredzēts pieaugušo ādai ar noslieci uz pūtītēm un agrīnām novecošanās pazīmēm. Šis serums satur papildinošu triskābju salicilskābes, LHA un gliolskābes kompleksu, lai maigi nolobītu ādu. Šī dermatoloģisko aktīvo vielu sinerģija ievērojami samazina poras un pūtīšu atstātās pēdas, uzlabo ādas tekstūru un samazina smalkās krunciņas. Sagatavots arī ar niacinamīdu (B3 vitamīnu) un La Roche-Posay termālo ūdeni, lai nodrošinātu optimālu toleranci. Pārbaudīts uz ādas ar noslieci uz pinnēm. Nekomedogēns.

product
1164307 LA ROCHE-POSAY Effaclar Ultra Concentrated serums, 30 ml https://e-menessaptieka.lv/p/la-roche-posay-effaclar-ultra-concentrated-serums-30-ml-1164307 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5c/40/dbf228422230c9c8f1283a8df206.png OutOfStock 25.8 EUR LA ROCHE-POSAY 44.49 <p>Effaclar Ultra Concentrated Serum ir maigs ikdienas pīlings-serums, kas paredzēts pieaugušo ādai ar noslieci uz pūtītēm un agrīnām novecošanās pazīmēm. Šis serums satur papildinošu triskābju salicilskābes, LHA un gliolskābes kompleksu, lai maigi nolobītu ādu. Šī dermatoloģisko aktīvo vielu sinerģija ievērojami samazina poras un pūtīšu atstātās pēdas, uzlabo ādas tekstūru un samazina smalkās krunciņas. Sagatavots arī ar niacinamīdu (B3 vitamīnu) un La Roche-Posay termālo ūdeni, lai nodrošinātu optimālu toleranci. Pārbaudīts uz ādas ar noslieci uz pinnēm. Nekomedogēns.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Serumi 42 Sievietēm, Vīriešiem