LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+M balzams, 400 ml

LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+M balzams, 400 ml

LA ROCHE-POSAY LABORATOIRE PHARMACEUTIQ
5.0 5 (25 atsauksmes)
Kopā
25.75 €
Derīguma termiņš: 2027-01-30
Samazinā sausumu, atjauno mitrināšanu un komfortu sausai vai ļoti sausai ādai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Lipikar AP + M ķermeņa balzams ir lipīdus papildinošs ķermeņa krēms, kas izstrādāts, lai samazinātu sausumu, atjaunotu mitrināšanu un komfortu sausai vai ļoti sausai ādai.

Šis ķermeņa balzama sastāvs ir paredzēts, lai mazinātu sausumu un nomierinātu ādu. Bagātināts ar prebiotiku Aqua Posae Filiformis un Microresyl, lai palīdzētu līdzsvarot ādas mikrobiomu, kā arī šī sviestu un niacinamīdu, lai atjaunotu ādas aizsargbarjeru.

Dermatoloģiski pārbaudīts jutīgai ādai, Lipikar AP + M ķermeņa balzams ir minimālistisks, taukains un nelipīgs sastāvs, kas nesatur smaržvielas. Ideāli piemērota jutīgai, ļoti sausai ādai un piemērota jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem.

https://www.youtube.com/watch?v=KH2GklD_UVc

product
1129196 LA ROCHE-POSAY Lipikar Baume AP+M balzams, 400 ml https://e-menessaptieka.lv/p/la-roche-posay-lipikar-baume-ap-m-balzams-400-ml-1129196 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/a0/33/2d0544955b5a9790be96f2dc7167.png InStock 25.75 EUR LA ROCHE-POSAY 32.19 <p style="text-align:justify;">Lipikar AP + M ķermeņa balzams ir lipīdus papildinošs ķermeņa krēms, kas izstrādāts, lai samazinātu sausumu, atjaunotu mitrināšanu un komfortu sausai vai ļoti sausai ādai.</p> <p style="text-align:justify;">Šis ķermeņa balzama sastāvs ir paredzēts, lai mazinātu sausumu un nomierinātu ādu. Bagātināts ar prebiotiku Aqua Posae Filiformis un Microresyl, lai palīdzētu līdzsvarot ādas mikrobiomu, kā arī šī sviestu un niacinamīdu, lai atjaunotu ādas aizsargbarjeru.</p> <p style="text-align:justify;">Dermatoloģiski pārbaudīts jutīgai ādai, Lipikar AP + M ķermeņa balzams ir minimālistisks, taukains un nelipīgs sastāvs, kas nesatur smaržvielas. Ideāli piemērota jutīgai, ļoti sausai ādai un piemērota jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=KH2GklD_UVc">https://www.youtube.com/watch?v=KH2GklD_UVc</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Ķermeņa ādas kopšana/Krēmi, losjoni un eļļas 20 Vīriešiem