LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Night sejas krēms, 40 ml

0 0 (0 atsauksmes)

LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Night sejas krēms, 40 ml

LA ROCHE-POSAY LABORATOIRE PHARMACEUTIQ
0 0 (0 atsauksmes)
34.23 €
85.58 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-06-30
La Roche Posay Toleriane Dermallergo nakts mitrinātājs ir īpaši izstrādāts jutīgai, reaktīvai ādai, kurai ir nosliece uz sausumu, sasprindzinājumu, apsārtumu, niezi vai dedzināšanu.
Uzzināt vairāk

La Roche Posay Toleriane Dermallergo nakts mitrinātājs ir īpaši izstrādāts jutīgai, reaktīvai ādai, kurai ir nosliece uz sausumu, sasprindzinājumu, apsārtumu, niezi vai dedzināšanu. Ir pierādīts, ka formula nomierina, mitrina un desensibilizē ādu nakti no nakts. Piemērots ādai, kurai ir tendence uz alerģijām.

Paaugstinātas jutības, reaktīvai vai nepanesošai ādai.
Klīniski pierādīts, ka tas samazina ādas jutīgumu nakti no nakts.
Samazina ādas sasprindzinājumu un apsārtuma izskatu.

Bagātināts ar neirosenzīnu, niacinamīdu, karnozīnu un A vitamīnu, kā arī nomierinošu termālo ūdeni, lai palīdzētu ādai uzlabot tās dabisko barjeru un uzreiz nomierinātu kairinātu ādu.

DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDTS

Toleriane ir izturējis stingras dermatoloģiskas pārbaudes, lai nodrošinātu, ka tas ir piemērots lietošanai pat visjutīgākajai ādai. .

MINIMĀLĀ HIPOALERĢĒNISKĀ FORMULA

Minimālisma formula satur labāko no mūsu darbiem, kas paredzēti jutīgai ādai un visām tās vajadzībām. Tas ir arī hipoalerģisks.

product
10120475 LA ROCHE-POSAY Toleriane Dermallergo Night sejas krēms, 40 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/24/9e/b113cb8efdecf7b806306d6f0506.png InStock 34.23 EUR 34.23 <p>La Roche Posay Toleriane Dermallergo nakts mitrinātājs ir īpaši izstrādāts jutīgai, reaktīvai ādai, kurai ir nosliece uz sausumu, sasprindzinājumu, apsārtumu, niezi vai dedzināšanu. Ir pierādīts, ka formula nomierina, mitrina un desensibilizē ādu nakti no nakts. Piemērots ādai, kurai ir tendence uz alerģijām.</p> <p>Paaugstinātas jutības, reaktīvai vai nepanesošai ādai.<br />Klīniski pierādīts, ka tas samazina ādas jutīgumu nakti no nakts.<br />Samazina ādas sasprindzinājumu un apsārtuma izskatu.</p> <p>Bagātināts ar neirosenzīnu, niacinamīdu, karnozīnu un A vitamīnu, kā arī nomierinošu termālo ūdeni, lai palīdzētu ādai uzlabot tās dabisko barjeru un uzreiz nomierinātu kairinātu ādu.</p> <p><strong>DERMATOLOĢISKI PĀRBAUDTS</strong></p> <p>Toleriane ir izturējis stingras dermatoloģiskas pārbaudes, lai nodrošinātu, ka tas ir piemērots lietošanai pat visjutīgākajai ādai. .</p> <p><strong>MINIMĀLĀ HIPOALERĢĒNISKĀ FORMULA</strong></p> <p>Minimālisma formula satur labāko no mūsu darbiem, kas paredzēti jutīgai ādai un visām tās vajadzībām. Tas ir arī hipoalerģisks.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi