LACTO SEVEN Kids košļājamās tabletes, 20 gab.

LACTO SEVEN Kids košļājamās tabletes, 20 gab.

VITABALANS OY
5.04 €
6.30 €
Derīguma termiņš: 2025-01-30
Ksilītu-pienskābās baktērijas saturošas košļājamās tablets.
Uzzināt vairāk
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Zīdaiņu zarnu baktēriju mikrobiota sāk attīstīties pēc dzemdībām un turpina attīsties no diviem līdz trim gadiem. Pēc aptuveni trīs gadu vecuma baktēriju sastāvs un daudzveidība ir vairāk nekā pieaugušajiem.  Bērns saņem no savas ar mātes baktērijas, kas ir labvēlīgas bērna videi un uzturam. Pienskābes baktērijas ir viena no pirmajām baktērijām, kas kolonizē zīdaiņa zarnas, tādēļ šo baktēriju uzņemšana agrīnā bērnībā ir ieteicama. Faktori, kas maina bērna mikrobītu, visbiežāk ir uzturs un antibiotiku lietošana. Atkārtota antibiotiku ilgstoša lietošana  var mainīt zīdaiņa mikrobiota sastāvu un kopējo daudzveidību.

Lacto Seven Kids satur septiņas dažādas dabīgās pienskābes baktēriju celmus (t.i., Lactobacillus un Bifidobacterium), kas dabīgi ir izturīgi pret kuņģa skābi. Ražojot baktērijas, tās ir aizsargātas ar īpašu Bio-support ™ tehnoloģiju, kas izgatavotas no patentētas peptīdu un polisaharīdu kompleksa maisījuma. Šī tehnoloģija nodrošina baktēriju izdzīvošanu, kad tās uzsūcas caur kuņģa sulu un sasniedz zarnas. Zarnās baktērijas pielīp pie zarnu gļotādas membrānām, kolonizē un ražo plašu aizsarg funkciju klāstu zarnās un ķermenī.

Papildu informācija par produktu
product
1206439 LACTO SEVEN Kids košļājamās tabletes, 20 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d7/dc/5b9dda74acfb0d18ee05ff6e8cd5.png InStock 5.04 EUR 6.3 <p>Zīdaiņu zarnu baktēriju mikrobiota sāk attīstīties pēc dzemdībām un turpina attīsties no diviem līdz trim gadiem. Pēc aptuveni trīs gadu vecuma baktēriju sastāvs un daudzveidība ir vairāk nekā pieaugušajiem.  Bērns saņem no savas ar mātes baktērijas, kas ir labvēlīgas bērna videi un uzturam. Pienskābes baktērijas ir viena no pirmajām baktērijām, kas kolonizē zīdaiņa zarnas, tādēļ šo baktēriju uzņemšana agrīnā bērnībā ir ieteicama. Faktori, kas maina bērna mikrobītu, visbiežāk ir uzturs un antibiotiku lietošana. Atkārtota antibiotiku ilgstoša lietošana  var mainīt zīdaiņa mikrobiota sastāvu un kopējo daudzveidību.</p> <p>Lacto Seven Kids satur septiņas dažādas dabīgās pienskābes baktēriju celmus (t.i., Lactobacillus un Bifidobacterium), kas dabīgi ir izturīgi pret kuņģa skābi. Ražojot baktērijas, tās ir aizsargātas ar īpašu Bio-support ™ tehnoloģiju, kas izgatavotas no patentētas peptīdu un polisaharīdu kompleksa maisījuma. Šī tehnoloģija nodrošina baktēriju izdzīvošanu, kad tās uzsūcas caur kuņģa sulu un sasniedz zarnas. Zarnās baktērijas pielīp pie zarnu gļotādas membrānām, kolonizē un ražo plašu aizsarg funkciju klāstu zarnās un ķermenī.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma