LIDOPOSTERIN 50 mg/g rektālā ziede, 25 g

LIDOPOSTERIN 50 mg/g rektālā ziede, 25 g

DR.KADE
12.10 €
48.40 €/G
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Lidoposterin satur vietējās anestēzijas līdzekli un tiek lietots, lai ārstētu lokālus anālās zonas traucējumus, piemēram, niezi un sāpes, ko izraisa hemoroīdi pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem, kas vecāki par 12 gadiem.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Lidoposterin satur vietējās anestēzijas līdzekli un tiek lietots, lai ārstētu lokālus anālās zonas
traucējumus, piemēram, niezi un sāpes, ko izraisa hemoroīdi pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem,
kas vecāki par 12 gadiem. Nelietojiet Lidoposterin šādos gadījumos:
- ja Jums ir alerģija pret lidokaīnu vai kādu citu šo zāļu sastāvdaļu.

Brīdinājumi un piesardzība lietošanā
Pirms Lidoposterin lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums ir kardiovaskulāra slimība (sirds mazspēja).
Ievērojiet ieteicamo devu, jo lielākas devas var izraisīt vairāk blakusparādību.
Sēnīšu infekciju gadījumā vienlaicīgi jālieto lokāli aktīvs pretsēnīšu līdzeklis.

Papildu informācija par produktu
product
10120655 LIDOPOSTERIN 50 mg/g rektālā ziede, 25 g https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/87/6c/18f906fe3dbf83e504f273343c8c.png InStock 12.1 EUR 12.1 <p>Lidoposterin satur vietējās anestēzijas līdzekli un tiek lietots, lai ārstētu lokālus anālās zonas<br />traucējumus, piemēram, niezi un sāpes, ko izraisa hemoroīdi pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem,<br />kas vecāki par 12 gadiem. Nelietojiet Lidoposterin šādos gadījumos:<br />- ja Jums ir alerģija pret lidokaīnu vai kādu citu šo zāļu sastāvdaļu.<br /></p> <p>Brīdinājumi un piesardzība lietošanā<br />Pirms Lidoposterin lietošanas konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu, ja Jums ir kardiovaskulāra slimība (sirds mazspēja).<br />Ievērojiet ieteicamo devu, jo lielākas devas var izraisīt vairāk blakusparādību.<br />Sēnīšu infekciju gadījumā vienlaicīgi jālieto lokāli aktīvs pretsēnīšu līdzeklis.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Hemoroīdu ārstēšana