LIFESTYLES Skyn Elite prezervatīvi, 10 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

LIFESTYLES Skyn Elite prezervatīvi, 10 gab.

LIFESTYLES EUROPE SAS
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
10.94 €
Derīguma termiņš: 2029-01-30
Prezervatīvi SKYN Elite ir īpaši plāni un maigi.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Premium klases prezervatīvi SKYN ir izgatavoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas un nesatur dabīgo gumijas lateksu. Poliizoprēna īpašais elastīgums rada ādas iespaidu un sajūtu, ka nekas nav uzvilkts. Poliizoprēns nesatur dabīgā gumijas lateksa proteīnus, tāpēc SKYN prezervatīvi ir ļoti ieteicami cilvēkiem, kuri ir jutīgi vai alerģiski pret lateksu.

Prezervatīvi SKYN Elite ir īpaši plāni, tie sniegs visdabiskākās sajūtas. Caurspīdīgi, bez smaržas un garšas, ar rezervuāru. Garums: 180 mm. Platums: 53 +/-2 mm. Prezervatīvi ir izturīgi, bet tos var sabojāt ar asiem nagiem, zobiem vai rotaslietām. Nekad neizmantojiet vairāk par vienu prezervatīvu vienlaikus. Vienmēr mainiet prezervatīvu starp partneriem un dzimumaktiem.

product
1195577 LIFESTYLES Skyn Elite prezervatīvi, 10 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/lifestyles-skyn-elite-prezervativi-10-gab-1195577 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/53/1a/43db9489cabc0ec2f2c9058eded4.png InStock 10.94 EUR LIFESTYLES 14.59 <p>Premium klases prezervatīvi SKYN ir izgatavoti izmantojot jaunākās tehnoloģijas un nesatur dabīgo gumijas lateksu. Poliizoprēna īpašais elastīgums rada ādas iespaidu un sajūtu, ka nekas nav uzvilkts. Poliizoprēns nesatur dabīgā gumijas lateksa proteīnus, tāpēc SKYN prezervatīvi ir ļoti ieteicami cilvēkiem, kuri ir jutīgi vai alerģiski pret lateksu.</p> <p>Prezervatīvi SKYN Elite ir īpaši plāni, tie sniegs visdabiskākās sajūtas. Caurspīdīgi, bez smaržas un garšas, ar rezervuāru. Garums: 180 mm. Platums: 53 +/-2 mm. Prezervatīvi ir izturīgi, bet tos var sabojāt ar asiem nagiem, zobiem vai rotaslietām. Nekad neizmantojiet vairāk par vienu prezervatīvu vienlaikus. Vienmēr mainiet prezervatīvu starp partneriem un dzimumaktiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Higiēnas preces/Kontracepcija/Prezervatīvi 25 Vīriešiem