LĪGA Cleansing micelārais ūdens, 200 ml
0 0 (0 atsauksmes)

LĪGA Cleansing micelārais ūdens, 200 ml

SALONS LĪGA SIA
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
15.44 €
Derīguma termiņš: 2025-11-30
Sievišķīgi noslēpumainie apelsīnu ziedi.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Micelārais ūdens ir saudzīgs sejas tīrīšanas līdzeklis, kas viegli noņem acu un sejas dekoratīvo kosmētiku. Sastāvā esošā babassu jeb babassu sēklu eļļa ir bagāta ar taukskābēm, galvenokārt laurīnskābi un miristīnskābi, kas veicina veselīgu šūnu darbību. Tā ir arī spēcīgs antioksidants ar pretiekaisuma īpašībām. Micellas efektīvi sasaista netīrumus, neizjaucot ādas dabisko līdzsvaru.

Micelārais ūdens, tāpat kā visa Līga Nature SPA kosmētika,  ir mikrobioloģiski testēts, lai nodrošinātu drošu tā lietošanu visu uz iepakojuma norādīto lietošanas laiku. Mūsu vērtības ir kvalitāte un rūpība. Mēs nodrošinām, ka pircējs saņem tikko gatavotu dabīgu kosmētiku tieši no ražotnes.

product
1143032 LĪGA Cleansing micelārais ūdens, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/liga-cleansing-micelarais-udens-200-ml-1143032 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/65/d6/e017a8d445f5cf2df15fb8a828d3.png InStock 15.44 EUR LĪGA 15.44 <p style="text-align:justify;">Micelārais ūdens ir saudzīgs sejas tīrīšanas līdzeklis, kas viegli noņem acu un sejas dekoratīvo kosmētiku. Sastāvā esošā babassu jeb babassu sēklu eļļa ir bagāta ar taukskābēm, galvenokārt laurīnskābi un miristīnskābi, kas veicina veselīgu šūnu darbību. Tā ir arī spēcīgs antioksidants ar pretiekaisuma īpašībām. Micellas efektīvi sasaista netīrumus, neizjaucot ādas dabisko līdzsvaru.</p> <p style="text-align:justify;">Micelārais ūdens<a href="https://www.healthline.com/nutrition/micellar-water-benefits">,</a> tāpat kā visa Līga Nature SPA kosmētika,  ir mikrobioloģiski testēts, lai nodrošinātu drošu tā lietošanu visu uz iepakojuma norādīto lietošanas laiku. Mūsu vērtības ir kvalitāte un rūpība. Mēs nodrošinām, ka pircējs saņem tikko gatavotu dabīgu kosmētiku tieši no ražotnes.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 0 Vīriešiem