LYMPHOMYOSOT tabletes, 50 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

LYMPHOMYOSOT tabletes, 50 gab.

HEEL GMBH
Kopā
8.70 €
Derīguma termiņš: 2028-03-30
Lymphomyosot tabletes ir homeopātiskas zāles, ko lieto limfātiskās sistēmas ārstēšanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Lymphomyosot tabletes ir homeopātiskas zāles, ko lieto limfātisma (ar tieksmi uz limfātisko orgānu hipertrofiju, tūskas veidošanos un samazinātu pretestības spēju infekcijām), dziedzeru pietūkuma, mandeļu tūskas un hroniska tonsilīta gadījumā.

Papildu informācija par produktu
product
112692 LYMPHOMYOSOT tabletes, 50 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/lymphomyosot-tabletes-50-gab-112692 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/42/89/2fb304b672a8651c8a5a662678c3.png InStock 8.7 EUR LYMPHOMYOSOT 8.7 <p style="text-align:justify;">Lymphomyosot tabletes ir homeopātiskas zāles, ko lieto limfātisma (ar tieksmi uz limfātisko orgānu hipertrofiju, tūskas veidošanos un samazinātu pretestības spēju infekcijām), dziedzeru pietūkuma, mandeļu tūskas un hroniska tonsilīta gadījumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Kakla sāpes 0 Araneus diadematus, Calcium phosphoricum, Equisetum hyemale, Ferrum iodatum, Fumaria officinalis, Gentiana lutea, Geranium robertianum, Juglans regia, Levothyroxinum, Myosotis arvensis, Nasturtium officinale, Natrium sulphuricum, Pinus sylvestris, Scrophularia nodosa, Smilax medica, Teucrium scorodonia, Veronica officinalis