MAGLIQUID Ar Mango Un Apelsīnu Garšu paciņas, 20 gab.

MAGLIQUID Ar Mango Un Apelsīnu Garšu paciņas, 20 gab.

AGETIS SUPPLEMENTS
Kopā
9.37 €
Derīguma termiņš: 2027-02-28
MagLiquid paciņas ar dzeršanai gatavu šķidrumu satur magniju (magnija citrāta formā) un tā pagatavojuma veids (šķidrā forma) nodrošina ātrāku un labāku magnija uzsūkšanos organismā.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

MagLiquid paciņas ar dzeršanai gatavu šķidrumu satur magniju (magnija citrāta formā) un tā pagatavojuma veids (šķidrā forma) nodrošina ātrāku un labāku magnija uzsūkšanos organismā.

Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, normālu olbaltumvielu sintēzi, normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību un veicina normālu nervu sistēmas darbību. Magnijs arī nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, veicina elektrolītu līdzsvaru un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

Papildu informācija par produktu
product
1144761 MAGLIQUID Ar Mango Un Apelsīnu Garšu paciņas, 20 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/magliquid-ar-mango-un-apelsinu-garsu-pacinas-20-gab-1144761 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/89/bc/d9a7fd00da5f875d1d168a785340.png InStock 9.37 EUR MAGLIQUID 12.49 <p><strong>MagLiquid </strong>paciņas ar dzeršanai gatavu šķidrumu satur magniju (magnija citrāta formā) un tā pagatavojuma veids (šķidrā forma) nodrošina ātrāku un labāku magnija uzsūkšanos organismā.</p> <p>Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, normālu olbaltumvielu sintēzi, normālas psiholoģiskās funkcijas, palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību un veicina normālu nervu sistēmas darbību. Magnijs arī nepieciešams šūnu dalīšanās procesam, veicina elektrolītu līdzsvaru un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Magnijs un kālijs 25 Vīriešiem