MAGVIT Plus tabletes, 42 gab.

MAGVIT Plus tabletes, 42 gab.

ABTEI OP PHARMA
Kopā
7.60 €
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Muskuļiem, nerviem, sirdij.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Uztura bagātinātājs ar magniju un B vitamīnu kompleksu.

Magnijs, biotīns un niacīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību. Tiamīns veicina normālu sirds darbību. Magnijs un B12 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

Spriedze, kas rodas sportā vai darbā, ikdienas dzīves izaicinājumi un stresa situācijas prasa augstas darbaspējas, enerģiju un stiprus nervus. Magvit PLUS sastāvā esošais magnijs veicina normālu muskuļu darbību un kopā ar B2, B6 un B12 vitamīniem veicina normālu nervu sistēmas darbību. Īpašā ilgstošas darbības Depo formula nodrošina vienmērīgu vitamīnu izdalīšanos vairāku stundu garumā.

Papildu informācija par produktu
product
1133721 MAGVIT Plus tabletes, 42 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/magvit-plus-tabletes-42-gab-1133721 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/2b/7c/3c7a7d998378abc6fde1b8372e1a.png InStock 7.6 EUR MAGVIT 18.99 <p style="text-align:justify;">Uztura bagātinātājs ar magniju un B vitamīnu kompleksu.</p> <p style="text-align:justify;">Magnijs, biotīns un niacīns palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību. Tiamīns veicina normālu sirds darbību. Magnijs un B12 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku.</p> <p style="text-align:justify;">Spriedze, kas rodas sportā vai darbā, ikdienas dzīves izaicinājumi un stresa situācijas prasa augstas darbaspējas, enerģiju un stiprus nervus. Magvit PLUS sastāvā esošais magnijs veicina normālu muskuļu darbību un kopā ar B2, B6 un B12 vitamīniem veicina normālu nervu sistēmas darbību. Īpašā ilgstošas darbības Depo formula nodrošina vienmērīgu vitamīnu izdalīšanos vairāku stundu garumā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Vitamīni/Magnijs un kālijs 60 Vīriešiem