MATIS Reponse Corrective Hyaluperf serums, 30 ml

MATIS
0.00 €
Derīguma termiņš: 2025-04-30
Koriģējošs serums sejai.
Uzzināt vairāk

Šis krunciņas koriģējošais serums apvieno efektivitāti, ko nodrošina slavenas kosmētiskajā medicīnā izmantotas aktīvā sastāvdaļas: hialuronskābe, glikolskābe un ādu relaksējoša aktīvā sastāvdaļa. Vieglās, kūstoši maigās tekstūras serums HYALUPERF-SERUM ir iedarbīgs, pateicoties divu hialuronskābes veidu kombinācijai, kas intensīvi palielina ādas tvirtumu un mazina krunciņas.

Sastāvā ietilpst arī glikolskābe, kas uzlabo ādas tekstūru un izskatu, kā arī muskuļus relaksējoša aktīvā sastāvdaļa, kura samazina ādas kontrakcijas, lai aizpildītu krunciņas. Āda kļūst relaksēta, tiek mitrināta, ir gludāka un izlīdzinās tās tonis.

HA komplekss (3 hialuronskābes veidu kombinācija)
Ādā dabīgi sastopams glikozaminoglikāns, kam piemīt ādu aizpildoša un mitrinoša iedarbība. Kompleksā ietilpst trīs veidu hialuronskābe, kas noguldina ādas virsmu, aizpildot krunciņas, un mitrina ādu++, kā arī zema molekulsvara hialuronskābe, kura ierosina apburto loku, lai padarītu biezāku epidermas slāni.

Glikolskābe
Slavena ar eksfoliējošo, mitrinošo un ādas toni izlīdzinošo iedarbību. Glikolskābe ir vismazākā no alfa-hidroksiskābēm (AHA). Tā ir iedarbīga, noņem atmirušās šūnas, veicina ādas atjaunošanos, uzlabo ādas tekstūru un izskatu, kā arī mazina krunciņas un pigmentācijas plankumus.

https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&t=77s

product
1134273 MATIS Reponse Corrective Hyaluperf serums, 30 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/72/aa/4d8b03a8f2b0a8baca8034096701.png InStock 0 EUR