MATIS Reponse Delicate Sensi Essence esence, 200 ml
5.0 5 (2 atsauksmes)

MATIS Reponse Delicate Sensi Essence esence, 200 ml

MATIS
5.0 5 (2 atsauksmes)
Kopā
29.99 €
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Šis maigais, bezalkoholiskais toniks papildina jūsu jutīgās ādas kopšanas rutīnu
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šis saudzīgais, spirtu nesaturošais toniks papildina jutīgas ādas kopšanas procedūru, palīdzot noņemt dekoratīvo kosmētiku un vienlaikus atsvaidzināt un relaksēt ādu. Sensi-Essence ir vairāk nekā parasts toniks – tas nodrošina patiesi nomierinošu kopšanu un komfortu jutīgai ādai. Āda tiek atsvaidzināta un nomierināta, atbrīvota no visām grima paliekām un ir gatava uzņemt turpmākos ādas kopšanas līdzekļus. Vieglā tekstūra noņem itin visas dekoratīvās kosmētikas paliekas. Paredzēts visu vecumu sievietēm ar jutīgu un reaktīvu ādu.

Liepziedu ūdens
Pateicoties tā nomierinošai iedarbībai, šis ziedūdens ir ideāli piemērots jutīgai ādai. Tas veldzē ādu, kurai ir nosliece uz apsārtumu un niezi, un mazina savilktas ādas sajūtu. Tonizējošs ūdens, kas attīra un mīkstina jutīgu ādu, sniedzot tai svaiguma sajūtu.


Safrāna zieds
Šis smalkais zieds ir dabiski bagāts ar flavonoīdiem un tiek ievākts Francijā saskaņā ar senču metodēm un ar atbildību pret apkārtējo vidi. Safrāns jau gadsimtiem ilgi tiek izmantots medicīnā, kulinārijā un reliģiskos rituālos. Tas stiprina ādas aizsargbarjeru, pasargā pret iekaisuma reakcijām un mazina diskomforta sajūtu. Nomierina jutīgu un trauslu ādu.


Apelsīna ziedu ēteriskais vasks
Šis ziedu vasks ir iegūts no apelsīna ziedu absolūta. Tam piemīt ādu mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, un tas sniedz tūlītēju komforta sajūtu ādas attīrīšanas laikā.

product
1134248 MATIS Reponse Delicate Sensi Essence esence, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/matis-reponse-delicate-sensi-essence-esence-200-ml-1134248 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/b8/62/65fde7197cc1da803d4ff9d47045.png InStock 29.99 EUR MATIS 29.99 <p style="text-align:justify;">Šis saudzīgais, spirtu nesaturošais toniks papildina jutīgas ādas kopšanas procedūru, palīdzot noņemt dekoratīvo kosmētiku un vienlaikus atsvaidzināt un relaksēt ādu. Sensi-Essence ir vairāk nekā parasts toniks – tas nodrošina patiesi nomierinošu kopšanu un komfortu jutīgai ādai. Āda tiek atsvaidzināta un nomierināta, atbrīvota no visām grima paliekām un ir gatava uzņemt turpmākos ādas kopšanas līdzekļus. Vieglā tekstūra noņem itin visas dekoratīvās kosmētikas paliekas. Paredzēts visu vecumu sievietēm ar jutīgu un reaktīvu ādu.</p> <p style="text-align:justify;">Liepziedu ūdens<br />Pateicoties tā nomierinošai iedarbībai, šis ziedūdens ir ideāli piemērots jutīgai ādai. Tas veldzē ādu, kurai ir nosliece uz apsārtumu un niezi, un mazina savilktas ādas sajūtu. Tonizējošs ūdens, kas attīra un mīkstina jutīgu ādu, sniedzot tai svaiguma sajūtu.</p> <p style="text-align:justify;"><br />Safrāna zieds<br />Šis smalkais zieds ir dabiski bagāts ar flavonoīdiem un tiek ievākts Francijā saskaņā ar senču metodēm un ar atbildību pret apkārtējo vidi. Safrāns jau gadsimtiem ilgi tiek izmantots medicīnā, kulinārijā un reliģiskos rituālos. Tas stiprina ādas aizsargbarjeru, pasargā pret iekaisuma reakcijām un mazina diskomforta sajūtu. Nomierina jutīgu un trauslu ādu.</p> <p style="text-align:justify;"><br />Apelsīna ziedu ēteriskais vasks<br />Šis ziedu vasks ir iegūts no apelsīna ziedu absolūta. Tam piemīt ādu mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, un tas sniedz tūlītēju komforta sajūtu ādas attīrīšanas laikā.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 0 Sievietēm