MATIS Reponse Fondamentale Authentik-Beauty sejas krēms, 50 ml
4.7 4.6666666666667 (3 atsauksmes)

MATIS Reponse Fondamentale Authentik-Beauty sejas krēms, 50 ml

MATIS
4.7 4.6666666666667 (3 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2025-05-30
Fundamentāls krēms ādas skaistumam.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Fundamentāls krēms ādas skaistumam. MATIS leģendārais krēms ar ieskaujošu tekstūru, piemērots ikvienam ādas tipam. Atjauno, stimulē, mitrina un aizsargā ādu. Aktīvās sastāvdaļas ir palikušas nemainīgas desmitiem gadu garumā. Āda atgūst starojumu un skaistumu un šķiet kā atdzimusi no jauna. Hialuronskābes molekula ir kā sūklis, jo tā spēj uzsūkt tādu ūdens daudzumu, kas tūkstošiem reižu pārsniedz tās svaru. Tas palīdz mitrināt epidermas augšējos slāņus un stiprināt sejas kontūras.
Mimozas (Mimosa Tenuiflora) ekstrakts - mimozas ekstraktam piemīt spēcīga mitrinoša iedarbība, attīrošas, antibakteriālas īpašības, tas veicina ādas audu dziedēšanu un iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem.
Silikona atvasinājums - šis sintētiskās izcelsmes atvasinājums mitrina ādu un ierobežo tās atūdeņošanos, stiprinot šūnu reģenerāciju.
E vitamīns - iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem un ir zināms kā nozīmīgs antioksidants. Tas aizkavē ādas novecošanu un nodrošina ādas struktūru stabilitāti.
A vitamīns (palmitāts) - palmitāts veicina šūnu reģenerāciju, stimulējot šūnu augšanu, pastiprina enzīmu aktivitāti un normalizē šūnu dalīšanās procesu. Palīdz cīnīties pret ādas novecošanu.

product
01059720 MATIS Reponse Fondamentale Authentik-Beauty sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/f7/0d/680220ff7577e4e107dfd2a032b9.png InStock 55.99 EUR 69.99 <p>Fundamentāls krēms ādas skaistumam. <em>MATIS</em> leģendārais krēms ar ieskaujošu tekstūru, piemērots ikvienam ādas tipam. Atjauno, stimulē, mitrina un aizsargā ādu. Aktīvās sastāvdaļas ir palikušas nemainīgas desmitiem gadu garumā. Āda atgūst starojumu un skaistumu un šķiet kā atdzimusi no jauna. Hialuronskābes molekula ir kā sūklis, jo tā spēj uzsūkt tādu ūdens daudzumu, kas tūkstošiem reižu pārsniedz tās svaru. Tas palīdz mitrināt epidermas augšējos slāņus un stiprināt sejas kontūras.<br />Mimozas (<em>Mimosa Tenuiflora</em>) ekstrakts - mimozas ekstraktam piemīt spēcīga mitrinoša iedarbība, attīrošas, antibakteriālas īpašības, tas veicina ādas audu dziedēšanu un iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem.<br />Silikona atvasinājums - šis sintētiskās izcelsmes atvasinājums mitrina ādu un ierobežo tās atūdeņošanos, stiprinot šūnu reģenerāciju.<br />E vitamīns - iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem un ir zināms kā nozīmīgs antioksidants. Tas aizkavē ādas novecošanu un nodrošina ādas struktūru stabilitāti.<br />A vitamīns (palmitāts) - palmitāts veicina šūnu reģenerāciju, stimulējot šūnu augšanu, pastiprina enzīmu aktivitāti un normalizē šūnu dalīšanās procesu. Palīdz cīnīties pret ādas novecošanu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi