MATIS Reponse Fondamentale Authentik-Beauty sejas krēms, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

MATIS Reponse Fondamentale Authentik-Beauty sejas krēms, 50 ml

MATIS
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
41.99 €
Derīguma termiņš: 2026-02-28
Leģendārais MATIS krēms ar aptverošu tekstūru, piemērots visiem ādas tipiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Atjauno, stimulē, mitrina un aizsargā ādu. Aktīvās sastāvdaļas ir palikušas nemainīgas desmitiem gadu garumā. Āda atgūst starojumu un skaistumu un šķiet kā atdzimusi no jauna. Šis ir visiecienītākais MATIS krēms, jo tas acumirklī uzlabo ādas izskatu.

Hialuronskābe
Hialuronskābes molekula ir kā sūklis, jo tā spēj uzsūkt tādu ūdens daudzumu, kas tūkstošiem reižu pārsniedz tās svaru. Tas palīdz mitrināt epidermas augšējos slāņus un stiprināt sejas kontūras.

Mimozas (Mimosa Tenuiflora) ekstrakts
Mimozas ekstraktam piemīt spēcīga mitrinoša iedarbība, attīrošas, antibakteriālas īpašības, tas veicina ādas audu dziedēšanu un iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem.

Silikona atvasinājums
Šis sintētiskās izcelsmes atvasinājums mitrina ādu un ierobežo tās atūdeņošanos, stiprinot šūnu reģenerāciju.

E vitamīns
Šis vitamīns iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem un ir zināms kā nozīmīgs antioksidants. Tas aizkavē ādas novecošanu un nodrošina ādas struktūru stabilitāti.

A vitamīns (palmitāts)
Palmitāts veicina šūnu reģenerāciju, stimulējot šūnu augšanu, pastiprina enzīmu aktivitāti un normalizē šūnu dalīšanās procesu. Tas palīdz cīnīties pret ādas novecošanu.

https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&t=77s

product
1134275 MATIS Reponse Fondamentale Authentik-Beauty sejas krēms, 50 ml https://e-menessaptieka.lv/p/matis-reponse-fondamentale-authentik-beauty-sejas-krems-50-ml-1-1134275 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/34/a5/1e1deb7a8e807cae44f1f7fb095d.png InStock 41.99 EUR MATIS 69.99 <p style="text-align:justify;">Atjauno, stimulē, mitrina un aizsargā ādu. Aktīvās sastāvdaļas ir palikušas nemainīgas desmitiem gadu garumā. Āda atgūst starojumu un skaistumu un šķiet kā atdzimusi no jauna. Šis ir visiecienītākais MATIS krēms, jo tas acumirklī uzlabo ādas izskatu.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Hialuronskābe</strong><br />Hialuronskābes molekula ir kā sūklis, jo tā spēj uzsūkt tādu ūdens daudzumu, kas tūkstošiem reižu pārsniedz tās svaru. Tas palīdz mitrināt epidermas augšējos slāņus un stiprināt sejas kontūras.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Mimozas (Mimosa Tenuiflora) ekstrakts</strong><br />Mimozas ekstraktam piemīt spēcīga mitrinoša iedarbība, attīrošas, antibakteriālas īpašības, tas veicina ādas audu dziedēšanu un iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Silikona atvasinājums</strong><br />Šis sintētiskās izcelsmes atvasinājums mitrina ādu un ierobežo tās atūdeņošanos, stiprinot šūnu reģenerāciju.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>E vitamīns</strong> <br />Šis vitamīns iedarbojas pret brīvajiem radikāļiem un ir zināms kā nozīmīgs antioksidants. Tas aizkavē ādas novecošanu un nodrošina ādas struktūru stabilitāti.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>A vitamīns (palmitāts)</strong><br />Palmitāts veicina šūnu reģenerāciju, stimulējot šūnu augšanu, pastiprina enzīmu aktivitāti un normalizē šūnu dalīšanās procesu. Tas palīdz cīnīties pret ādas novecošanu.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&amp;t=77s">https://www.youtube.com/watch?v=PY9cWVgxBEU&amp;t=77s</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi 40 Vīriešiem