MATIS Reponse Fondamentale Authentik Milk pieniņš, 200 ml

0 0 (0 atsauksmes)

MATIS Reponse Fondamentale Authentik Milk pieniņš, 200 ml

MATIS
0 0 (0 atsauksmes)
18.74 €
24.99 €
9.37 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Šis maigais pieniņš maigi noņem kosmētiku ar vienu vēzienu.
Uzzināt vairāk

Šis maigais pieniņš maigi noņem kosmētiku ar vienu vēzienu. Tā samtainā tekstūra, atbrīvo ādu no piemaisījumiem un dekoratīvās kosmētikas. Āda ir tīra, maiga un jūtas komfortabli.

Damaskas rožu ziedūdens
Šim ziedūdenim piemīt antioksidanta īpašības, un tas palīdz ādai aizsargāties pret brīvajiem radikāļiem. Ideāli piemērots jutīgai ādai. Attīra, atsvaidzina un mīkstina ādu.

Purpura orhidejas ekstrakts
Šim ekstraktam piemīt ādu mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, tas arī aizsargā ādu, pateicoties sastāvā esošajiem antioksidantiem polifenoliem. Āda kļūst tvirtāka un nostiprinās sejas kontūras. Antioksidējošā iedarbība palīdz aizsargāt ādas jaunības rezerves.

product
1134276 MATIS Reponse Fondamentale Authentik Milk pieniņš, 200 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/08/34/04994388e7a215290c0d024143e1.png InStock 18.74 EUR 24.99 <p style="text-align:justify;">Šis maigais pieniņš maigi noņem kosmētiku ar vienu vēzienu. Tā samtainā tekstūra, atbrīvo ādu no piemaisījumiem un dekoratīvās kosmētikas. Āda ir tīra, maiga un jūtas komfortabli.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Damaskas rožu ziedūdens</strong> <br />Šim ziedūdenim piemīt antioksidanta īpašības, un tas palīdz ādai aizsargāties pret brīvajiem radikāļiem. Ideāli piemērots jutīgai ādai. Attīra, atsvaidzina un mīkstina ādu.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Purpura orhidejas ekstrakts</strong> <br />Šim ekstraktam piemīt ādu mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, tas arī aizsargā ādu, pateicoties sastāvā esošajiem antioksidantiem polifenoliem. Āda kļūst tvirtāka un nostiprinās sejas kontūras. Antioksidējošā iedarbība palīdz aizsargāt ādas jaunības rezerves.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana