MATIS Reponse Fondamentale Authentik skrubis, 50 ml
0 0 (0 atsauksmes)

MATIS Reponse Fondamentale Authentik skrubis, 50 ml

MATIS
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
23.79 €
Derīguma termiņš: 2026-05-30
Skrubis eksfoliē un maigi izlīdzina visus ādas tipus.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šis skrubis eksfoliē un maigi nogludina visu tipu ādu, vienlaikus saglabājot ādas komfortu. Divkāršā eksfoliējošā iedarbība (mehāniskais un enzīmu pīlings) uzlabo ādas reljefu un paātrina šūnu atjaunošanos. Āda tiek attīrīta no atmirušajām šūnām un netīrumiem un kļūst maiga, gluda un starojoša.

Papaīna enzīms
Šis ekspertu stabilizētais enzīms pastiprina mikrolodīšu eksfoliējošo iedarbību, noņem atmirušās ādas šūnas un netīrumus un padara ādu starojošu.

Dzērveņu ekstrakts
Šis ar polifenoliem bagātais ekstrakts augstā koncentrācijā satur flavonoīdus, kam piemīt antioksidējošas īpašības. Tas palīdz aizsargāt ādas jaunības rezerves.

Purpura orhidejas ekstrakts
Šim ekstraktam piemīt ādu mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, un tas arī aizsargā ādu, pateicoties sastāvā esošajiem antioksidantiem polifenoliem. Āda kļūst tvirtāka, un nostiprinās sejas kontūras. Antioksidējošā iedarbība palīdz aizsargāt ādas jaunības rezerves.

Eksfoliējošas mikrolodītes (sintētiskais vasks)
Šīs mikrolodītes ir smalkas un gandrīz neredzamas un nodrošina maigu mehānisko pīlingu, lai noņemtu netīrumus.

product
1134499 MATIS Reponse Fondamentale Authentik skrubis, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/79/df/4f03bb4f7c46827aec285c5b4aef.png InStock 23.79 EUR 33.99 <p style="text-align:justify;">Šis skrubis eksfoliē un maigi nogludina visu tipu ādu, vienlaikus saglabājot ādas komfortu. Divkāršā eksfoliējošā iedarbība (mehāniskais un enzīmu pīlings) uzlabo ādas reljefu un paātrina šūnu atjaunošanos. Āda tiek attīrīta no atmirušajām šūnām un netīrumiem un kļūst maiga, gluda un starojoša.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Papaīna enzīms</strong><br />Šis ekspertu stabilizētais enzīms pastiprina mikrolodīšu eksfoliējošo iedarbību, noņem atmirušās ādas šūnas un netīrumus un padara ādu starojošu.<br /><br /><strong>Dzērveņu ekstrakts</strong><br />Šis ar polifenoliem bagātais ekstrakts augstā koncentrācijā satur flavonoīdus, kam piemīt antioksidējošas īpašības. Tas palīdz aizsargāt ādas jaunības rezerves.<br /><br /><strong>Purpura orhidejas ekstrakts</strong> <br />Šim ekstraktam piemīt ādu mīkstinoša un nomierinoša iedarbība, un tas arī aizsargā ādu, pateicoties sastāvā esošajiem antioksidantiem polifenoliem. Āda kļūst tvirtāka, un nostiprinās sejas kontūras. Antioksidējošā iedarbība palīdz aizsargāt ādas jaunības rezerves.<br /><br /><strong>Eksfoliējošas mikrolodītes (sintētiskais vasks)</strong><br />Šīs mikrolodītes ir smalkas un gandrīz neredzamas un nodrošina maigu mehānisko pīlingu, lai noņemtu netīrumus.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Skrubji