MATIS Reponse Regard Recomfort-Eyes maska ādai ap acīm, 20 ml
5.0 5 (2 atsauksmes)

MATIS Reponse Regard Recomfort-Eyes maska ādai ap acīm, 20 ml

MATIS
5.0 5 (2 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-03-30
Šī krēmveida maska ​​ar bagātīgu formulu nomierinās maigo ādu ap acīm.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Barojoša acu maska dziļam komfortam. Maskai ir krēmīga tekstūra, un tā sniedz komfortu ādai ap acīm. Maska intensīvi baro un mitrina ādu. Tā labi iedarbojas arī uz lūpām, padarot ādu tvirtu un sniedzot tai komfortu.
Šī maska ir īpaša, jo tai piemīt unikāla sensorā tekstūra, to var lietot ādai gan ap acīm, gan uz lūpām, un tā acumirklī ieskauj ādu intensīvā maiguma mākonī.

Jūras izcelsmes elastīns
Padara ādu elastīgāku. Šī sastāvdaļa ir hidrolizētā formā, tāpēc spēj iesūkties ādā un palīdz stimulēt ādas šūnu vielmaiņu, tādējādi paaugstinot ādas mitruma līmeni un stiprinot ādas elastību.

Barojošs vasks
Mīkstinošā iedarbība mitrina, baro un aizsargā epidermas slāni ādai ap acīm un uz lūpām. Āda iegūst komfortu.

product
1134259 MATIS Reponse Regard Recomfort-Eyes maska ādai ap acīm, 20 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/da/55/9ef9625cdf4921d5cdf7d0e15785.png InStock 30.09 EUR 42.99 <p style="text-align:justify;">Barojoša acu maska dziļam komfortam. Maskai ir krēmīga tekstūra, un tā sniedz komfortu ādai ap acīm. Maska intensīvi baro un mitrina ādu. Tā labi iedarbojas arī uz lūpām, padarot ādu tvirtu un sniedzot tai komfortu.<br />Šī maska ir īpaša, jo tai piemīt unikāla sensorā tekstūra, to var lietot ādai gan ap acīm, gan uz lūpām, un tā acumirklī ieskauj ādu intensīvā maiguma mākonī.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Jūras izcelsmes elastīns</strong> <br />Padara ādu elastīgāku. Šī sastāvdaļa ir hidrolizētā formā, tāpēc spēj iesūkties ādā un palīdz stimulēt ādas šūnu vielmaiņu, tādējādi paaugstinot ādas mitruma līmeni un stiprinot ādas elastību.</p> <p style="text-align:justify;"><strong>Barojošs vasks</strong> <br />Mīkstinošā iedarbība mitrina, baro un aizsargā epidermas slāni ādai ap acīm un uz lūpām. Āda iegūst komfortu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm