MATIS The Milk With Caviar pieniņš, 200 ml
0 0 (0 atsauksmes)

MATIS The Milk With Caviar pieniņš, 200 ml

MATIS
0 0 (0 atsauksmes)
Kopā
44.99 €
Derīguma termiņš: 2026-06-30
ar kaviāru un Damaskas rozi, tas attīra ādu ar maigu glāstu.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šis ir pirmais solis skaistumkopšanas rutīnā, ar kaviāru un Damaskas rozi, tas attīra ādu ar maigu glāstu.
Unikālā formula ar kaviāru, kas pazīstama ar bagātīgo dabisko omega-3, olbaltumvielu, minerālvielu un vitamīnu saturu, aktivizē šūnu atjaunošanos. Kombinācijā ar avokado eļļu un šī sviestu, tas piešķir ādai komforta sajūtu.
Āda kļūst tīra, maiga un zīdaina.

Francijas kaviāra ekstrakts - pateicoties īpaši augstajam olbaltumvielu un aminoskābju saturam, Francijas kaviāra ekstraktam piemīt barojoša, mitrinoša un minerālvielu līdzsvaru atjaunojoša iedarbība. Tā labvēlīgās īpašības palīdz aizsargāt ādas struktūras pret sabrukšanu, padarot ādu tvirtāku, stingrāku un elastīgāku. Tas arī palīdz cīnīties pret brīvajiem radikāļiem un aizsargāt šūnu struktūras un membrānas no oksidatīviem bojājumiem.

Damaskas roze ir slavena ar nomierinošu un savelkošu iedarbību, ideāli piemērota visiem ādas tipiem. Bagātīgi satur arī pretnovecošanās sastāvdaļas, kas mazina krunciņas un atjauno ādu. Augstā neaizvietojamo taukskābju koncentrācija stiprina ādas hidrolipīdu barjeru. Sastāvā esošais E vitamīns aizsargā pret brīvajiem radikāļiem.

product
1134227 MATIS The Milk With Caviar pieniņš, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/matis-the-milk-with-caviar-pienins-200-ml-1134227 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/20/fc/8e74f6134e8b4d9bf9f74a608536.png InStock 44.99 EUR MATIS 44.99 <p style="text-align:justify;">Šis ir pirmais solis skaistumkopšanas rutīnā, ar kaviāru un Damaskas rozi, tas attīra ādu ar maigu glāstu.<br />Unikālā formula ar kaviāru, kas pazīstama ar bagātīgo dabisko omega-3, olbaltumvielu, minerālvielu un vitamīnu saturu, aktivizē šūnu atjaunošanos. Kombinācijā ar avokado eļļu un šī sviestu, tas piešķir ādai komforta sajūtu. <br />Āda kļūst tīra, maiga un zīdaina.</p> <p style="text-align:justify;">Francijas kaviāra ekstrakts - pateicoties īpaši augstajam olbaltumvielu un aminoskābju saturam, Francijas kaviāra ekstraktam piemīt barojoša, mitrinoša un minerālvielu līdzsvaru atjaunojoša iedarbība. Tā labvēlīgās īpašības palīdz aizsargāt ādas struktūras pret sabrukšanu, padarot ādu tvirtāku, stingrāku un elastīgāku. Tas arī palīdz cīnīties pret brīvajiem radikāļiem un aizsargāt šūnu struktūras un membrānas no oksidatīviem bojājumiem.</p> <p style="text-align:justify;">Damaskas roze ir slavena ar nomierinošu un savelkošu iedarbību, ideāli piemērota visiem ādas tipiem. Bagātīgi satur arī pretnovecošanās sastāvdaļas, kas mazina krunciņas un atjauno ādu. Augstā neaizvietojamo taukskābju koncentrācija stiprina ādas hidrolipīdu barjeru. Sastāvā esošais E vitamīns aizsargā pret brīvajiem radikāļiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Attīrīšana un tonizēšana 0 Sievietēm, Vīriešiem