MAVEX White Perfection Night sejas krēms, 50 ml

0 0 (0 atsauksmes)

MAVEX White Perfection Night sejas krēms, 50 ml

MAVEX SA
0 0 (0 atsauksmes)
54.80 €
78.29 €
109.60 €/Ml
Derīguma termiņš: 2025-12-30
Ļoti efektīvs krēms, kas ir ļoti bagāts ar aktīvām sastāvdaļām, kas spēj sniegt neparastus rezultātus.
Uzzināt vairāk

Tas ir ļoti efektīvs krēms, kas ir ļoti bagāts ar aktīvām sastāvdaļām, kas spēj sniegt neparastus rezultātus:

  • Izgaismo ādas pigmentāciju.
  • Novērš melanīna veidošanos un līdz ar to arī jaunu pigmentācijas plankumu veidošanos.
  • Samazina novecošanās pazīmes, padara seju gaišāku un atjauno.
  • Stimulē kolagēna un elastīna ražošanu.
  • Atjauno ādas lipīdu slāni un ādas barjerfunkcijas.
  • Aktivizē šūnu atjaunošanos, izmantojot inteliģentu bioloģisko pīlingu, bez tradicionālo ķīmisko pīlingu nevēlamās ietekmes.
  • Samazina apsārtumu un lobīšanos.
  • Aizsargā no deģeneratīvām, iekaisuma un oksidatīvām reakcijām, kas stimulē novecošanos.
  • Atjauno bojāto DNS.

Tajā tiek izmantota novatoriskā Biomimetic Lamellar tehnoloģija, lai modulētu terapeitisko vielu izdalīšanās kinētiku, kas ļauj izvadīt aktīvās sastāvdaļas cauri visiem ādas slāņiem, līdz tās dziļi sasniedz šūnas, kas ir atbildīgas par krāsas maiņu un pigmentācijas plankumiem. Tas garantē izcilu veiktspēju salīdzinājumā ar parastajiem kosmētikas krēmiem. Tam ir ļoti maiga tekstūra, tas ļoti viegli klājas un uzsūcas, neatstājot nekādu lipīguma sajūtu. Tas nodrošina zīdaini mīkstu pēcsajūtu.

product
1164350 MAVEX White Perfection Night sejas krēms, 50 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d2/97/16c6a05f167b069fc5df745160e0.png InStock 54.8 EUR 78.29 <p>Tas ir ļoti efektīvs krēms, kas ir ļoti bagāts ar aktīvām sastāvdaļām, kas spēj sniegt neparastus rezultātus:</p> <ul><li>Izgaismo ādas pigmentāciju.</li> <li>Novērš melanīna veidošanos un līdz ar to arī jaunu pigmentācijas plankumu veidošanos.</li> <li>Samazina novecošanās pazīmes, padara seju gaišāku un atjauno.</li> <li>Stimulē kolagēna un elastīna ražošanu.</li> <li>Atjauno ādas lipīdu slāni un ādas barjerfunkcijas.</li> <li>Aktivizē šūnu atjaunošanos, izmantojot inteliģentu bioloģisko pīlingu, bez tradicionālo ķīmisko pīlingu nevēlamās ietekmes.</li> <li>Samazina apsārtumu un lobīšanos.</li> <li>Aizsargā no deģeneratīvām, iekaisuma un oksidatīvām reakcijām, kas stimulē novecošanos.</li> <li>Atjauno bojāto DNS.</li> </ul><p>Tajā tiek izmantota novatoriskā Biomimetic Lamellar tehnoloģija, lai modulētu terapeitisko vielu izdalīšanās kinētiku, kas ļauj izvadīt aktīvās sastāvdaļas cauri visiem ādas slāņiem, līdz tās dziļi sasniedz šūnas, kas ir atbildīgas par krāsas maiņu un pigmentācijas plankumiem. Tas garantē izcilu veiktspēju salīdzinājumā ar parastajiem kosmētikas krēmiem. Tam ir ļoti maiga tekstūra, tas ļoti viegli klājas un uzsūcas, neatstājot nekādu lipīguma sajūtu. Tas nodrošina zīdaini mīkstu pēcsajūtu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Sejas krēmi