MILDRONĀTS GRINDEKS 250 mg cietās kapsulas, 40 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

MILDRONĀTS GRINDEKS 250 mg cietās kapsulas, 40 gab.

GRINDEX
Kopā
11.79 €
Derīguma termiņš: 2028-01-30
Mildronāts-Grindeks aktīvā viela ir meldonija dihidrāts (meldonijs).
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Mildronāts-Grindeks aktīvā viela ir meldonija dihidrāts (meldonijs). Meldonijs ir katrā organisma šūnā sastopamas vielas – gamma butirobetaīna – struktūranalogs. Šo zāļu darbības pamatā ir pozitīva ietekme uz organisma enerģētisko vielmaiņu, kā arī viegla centrālās nervu sistēmas aktivācija.

Mildronāts-Grindeks slodzes laikā atjauno skābekļa piegādes un patēriņa procesu līdzsvaru šūnās, aktivizē tos vielmaiņas procesus, kas enerģijas ražošanai prasa mazāku skābekļa patēriņu.

Parasti paaugstinātas slodzes apstākļos organismā ātri iestājas spēku izsīkums, bet Mildronāta-Grindeks lietošanas rezultātā organisms pierod izturēt slodzi, ekonomiski izmantot skābekli un ātri atjaunot enerģētiskās rezerves, lai sagatavotos jaunām slodzēm.

Mildronāts-Grindeks, uzņemoties gamma butirobetaīna funkcijas, spēj paātrināt nervu impulsu pārnesi organismā, līdz ar to ātrākas kļūst arī visas atbildes reakcijas, uzlabojas organisma vispārējā vielmaiņa. Tāpēc, lietojot Mildronātu-Grindeks, jūtams tonizējošs efekts – uzlabojas atmiņa, paātrinās domāšana, pieaug kustību veiklība, palielinās organisma pretošanās spējas nelabvēlīgiem apstākļiem.

Mildronāts-Grindeks lieto kombinētas terapijas veidā šādos gadījumos:

  • pazeminātas darbaspējas, fiziska un psihoemocionāla pārslodze;
  • atveseļošanās periodā pēc cerebrovaskulāriem traucējumiem, galvas traumām un encefalīta.
Papildu informācija par produktu
product
1134082 MILDRONĀTS GRINDEKS 250 mg cietās kapsulas, 40 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/cf/f7/dcdc8bc4a9d67e06753b7b3ce330.png InStock 11.79 EUR 11.79 <p style="text-align:justify;">Mildronāts-Grindeks aktīvā viela ir meldonija dihidrāts (meldonijs). Meldonijs ir katrā organisma šūnā sastopamas vielas – gamma butirobetaīna – struktūranalogs. Šo zāļu darbības pamatā ir pozitīva ietekme uz organisma enerģētisko vielmaiņu, kā arī viegla centrālās nervu sistēmas aktivācija.</p> <p style="text-align:justify;">Mildronāts-Grindeks slodzes laikā atjauno skābekļa piegādes un patēriņa procesu līdzsvaru šūnās, aktivizē tos vielmaiņas procesus, kas enerģijas ražošanai prasa mazāku skābekļa patēriņu.</p> <p style="text-align:justify;">Parasti paaugstinātas slodzes apstākļos organismā ātri iestājas spēku izsīkums, bet Mildronāta-Grindeks lietošanas rezultātā organisms pierod izturēt slodzi, ekonomiski izmantot skābekli un ātri atjaunot enerģētiskās rezerves, lai sagatavotos jaunām slodzēm.</p> <p style="text-align:justify;">Mildronāts-Grindeks, uzņemoties gamma butirobetaīna funkcijas, spēj paātrināt nervu impulsu pārnesi organismā, līdz ar to ātrākas kļūst arī visas atbildes reakcijas, uzlabojas organisma vispārējā vielmaiņa. Tāpēc, lietojot Mildronātu-Grindeks, jūtams tonizējošs efekts – uzlabojas atmiņa, paātrinās domāšana, pieaug kustību veiklība, palielinās organisma pretošanās spējas nelabvēlīgiem apstākļiem.</p> <p style="text-align:justify;">Mildronāts-Grindeks lieto kombinētas terapijas veidā šādos gadījumos:</p> <ul><li style="text-align:justify;">pazeminātas darbaspējas, fiziska un psihoemocionāla pārslodze;</li> <li style="text-align:justify;">atveseļošanās periodā pēc cerebrovaskulāriem traucējumiem, galvas traumām un encefalīta.</li> </ul> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Sirds un asinsvadi