MIZON Collagen Power acu krēms, 10 ml

5.0 5 (1 atsauksme)

MIZON Collagen Power acu krēms, 10 ml

MIZON
5.0 5 (1 atsauksme)
10.99 €
109.90 €/Ml
Derīguma termiņš: 2026-02-26
Tvirtumu nostiprinošs acu krēms.
Uzzināt vairāk

Mitrinošs un atjaunojošs acu krēms uz jūras kolagēna bāzes (42%). Efektīva pretnovecošanās kosmētika ar peptīdiem un augu ekstraktu kompleksu grumbu celšanai un izlīdzināšanai. Padara plakstiņu ādu stingru, elastīgu, baro ar mitrumu. Stiprina, palielina turgoru. Ideāli novecojošām, izbalējošām, dermām, kas zaudējušas tonusu.

Krēms palīdz maigai plakstiņu ādai pretoties negatīvo faktoru ietekmei. To tonizē, redzami samazina grumbas. Noņem pietūkumu, aptumšošanu, noņem noguruma pēdas. Padara izskatu tīru, skaidru. Redzami izgaismo tumšos lokus.

Kopjošs, ar liftingu, mitrinošs, atjaunojošs acu krēms, kas piemērots novecošanās procesa palēnināšanai un cīņai pret grumbām.

product
1134605 MIZON Collagen Power acu krēms, 10 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/8a/c7/3b95dcfd86a7375c8fece5580871.png InStock 10.99 EUR 10.99 <p style="text-align:justify;">Mitrinošs un atjaunojošs acu krēms uz jūras kolagēna bāzes (42%). Efektīva pretnovecošanās kosmētika ar peptīdiem un augu ekstraktu kompleksu grumbu celšanai un izlīdzināšanai. Padara plakstiņu ādu stingru, elastīgu, baro ar mitrumu. Stiprina, palielina turgoru. Ideāli novecojošām, izbalējošām, dermām, kas zaudējušas tonusu.</p> <p style="text-align:justify;">Krēms palīdz maigai plakstiņu ādai pretoties negatīvo faktoru ietekmei. To tonizē, redzami samazina grumbas. Noņem pietūkumu, aptumšošanu, noņem noguruma pēdas. Padara izskatu tīru, skaidru. Redzami izgaismo tumšos lokus.</p> <p style="text-align:justify;">Kopjošs, ar liftingu, mitrinošs, atjaunojošs acu krēms, kas piemērots novecošanās procesa palēnināšanai un cīņai pret grumbām.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Ādas kopšana ap acīm