MOLTEX Eco Pure & Nature 1 (2-4 kg) autiņbiksītes , 22 gab.
0 0 (0 atsauksmes)

MOLTEX Eco Pure & Nature 1 (2-4 kg) autiņbiksītes , 22 gab.

ONTEX
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-08-30
Autiņbiksītes “Moltex Pure & Nature” 1 ir paredzētas jaundzimušiem mazuļiem ar svaru no 2-4 kg.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Autiņbiksītes “Moltex Pure & Nature” 1 ir paredzētas jaundzimušiem mazuļiem ar svaru no 2-4 kg.
Autiņbiksītes “Moltex Pure & Nature” ir Ekoloģiski tīras autiņbiksītes.
Autiņbiksītes 100% ir izstrādātas no drošiem materiāliem, bez ķīmiskām vielām, ar mīkstu iekšējo slāni no organiskās kokvilnas, kas ir drošs mazuļa ādai un apkārtējai videi!
Tās ir piemērotas mazuļiem ar atopiskā dermatīta izpausmēm, mazuļiem, kuru āda cieš no sausuma un citiem ādas bojājumiem (ekzēma, kontaktdermatīts).
Maigai un jutīgai mazuļa ādai. Iekšējais absorbējošais slānis, kas nonāk saskarē ar mazuļa ādu, ir mīksts un 100% dabīgs, izgatavots no kukurūzas un cukurniedrēm. 15% no ārējā slāņa ir izgatavoti no mīkstas un maigas ekoloģiskās kokvilnas.
Nav balināts ar hloru, bez lateksa un aromatizētājiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.
Moltex autiņbiksīšu atšķirības no citiem:
Nesatur sintētiskus audumus, aromatizētājus, dezodorējošas vielas, konservantus un krāsvielas.
Tiek izmantota ekoloģiski tīra celuloze no kontrolētiem un atjaunojamiem mežiem.
Moltex autiņbiksīšu absorbējošais bioloģiskais gēls tiek izmantots kombinācijā ar speciāli izstrādātām ekogranulām (ekogranule).
Ārējais elpojošais slānis, kas novērš noplūdi, arī par 100% ir biodegradējams.
Autiņbiksītes ir bez smaržas, to sastāvā ir tikai tējas lapu ekstrakts, kas nodrošina papildu dabisko, antibakteriālo aizsardzību bērna ādai.
Piemīt lieliska uzsūkšanās spēja – absorbē daudz mitruma un bērns ilgi paliek sauss.
Autiņbiksītes ir mīkstas un ļoti komfortablas.
Autiņbiksīšu iepakojums ir izgatavots no kukurūzas cietes, tehniski neapstrādātām izejvielām. Apkārtējā vidē iepakojums sadalās bez jebkāda piesārņojuma riska.
Rūpējieties par savu mazuli un apkārtējo vidi!
Autiņbiksītes ir pieejamas no pašiem mazākajiem izmēriem – no 2 kg līdz pat lielāka izmēra bērniem, kuri aktīvi izzina pasauli, skrienot un spēlējoties.
Ražots: Vācijā

product
1144136 MOLTEX Eco Pure & Nature 1 (2-4 kg) autiņbiksītes , 22 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/78/4f/b8952ef6690f954ec18cd70bd0d9.png InStock 7.19 EUR 8.99 <p>Autiņbiksītes “Moltex Pure &amp; Nature” 1 ir paredzētas jaundzimušiem mazuļiem ar svaru no 2-4 kg.<br />Autiņbiksītes “Moltex Pure &amp; Nature” ir Ekoloģiski tīras autiņbiksītes.<br /> Autiņbiksītes 100% ir izstrādātas no drošiem materiāliem, bez ķīmiskām vielām, ar mīkstu iekšējo slāni no organiskās kokvilnas, kas ir drošs mazuļa ādai un apkārtējai videi!<br />Tās ir piemērotas mazuļiem ar atopiskā dermatīta izpausmēm, mazuļiem, kuru āda cieš no sausuma un citiem ādas bojājumiem (ekzēma, kontaktdermatīts).<br />Maigai un jutīgai mazuļa ādai. Iekšējais absorbējošais slānis, kas nonāk saskarē ar mazuļa ādu, ir mīksts un 100% dabīgs, izgatavots no kukurūzas un cukurniedrēm. 15% no ārējā slāņa ir izgatavoti no mīkstas un maigas ekoloģiskās kokvilnas. <br />Nav balināts ar hloru, bez lateksa un aromatizētājiem. Dermatoloģiski pārbaudīts.<br />Moltex autiņbiksīšu atšķirības no citiem:<br />Nesatur sintētiskus audumus, aromatizētājus, dezodorējošas vielas, konservantus un krāsvielas.<br />Tiek izmantota ekoloģiski tīra celuloze no kontrolētiem un atjaunojamiem mežiem.<br />Moltex autiņbiksīšu absorbējošais bioloģiskais gēls tiek izmantots kombinācijā ar speciāli izstrādātām ekogranulām (ekogranule).<br />Ārējais elpojošais slānis, kas novērš noplūdi, arī par 100% ir biodegradējams.<br />Autiņbiksītes ir bez smaržas, to sastāvā ir tikai tējas lapu ekstrakts, kas nodrošina papildu dabisko, antibakteriālo aizsardzību bērna ādai.<br />Piemīt lieliska uzsūkšanās spēja – absorbē daudz mitruma un bērns ilgi paliek sauss.<br />Autiņbiksītes ir mīkstas un ļoti komfortablas.<br />Autiņbiksīšu iepakojums ir izgatavots no kukurūzas cietes, tehniski neapstrādātām izejvielām. Apkārtējā vidē iepakojums sadalās bez jebkāda piesārņojuma riska.<br />Rūpējieties par savu mazuli un apkārtējo vidi!<br />Autiņbiksītes ir pieejamas no pašiem mazākajiem izmēriem – no 2 kg līdz pat lielāka izmēra bērniem, kuri aktīvi izzina pasauli, skrienot un spēlējoties.<br />Ražots: Vācijā<br /><br /></p> Menessaptieka/Visas preces/Māmiņām un bērniem/Preces bērnam/Autiņbiksītes