Neutrogena Retinol Boost SPF15,

JOHNSON S&JOHNSON S
13.99 €
19.99 €
Derīguma termiņš: 2024-07-30
Aizsargājošais dienas krēms SPF15 nogādā ādas virsslānī tīru retinolu, lai efektīvi cīnītos ar redzamām ādas novecošanās pazīmēm un aizsargātu ādu no priekšlaicīgas novecošanās, ko izraisa UV starojums.
Uzzināt vairāk

Aizsargājošais dienas krēms SPF15 nogādā ādas virsslānī tīru retinolu, lai efektīvi cīnītos ar redzamām ādas novecošanās pazīmēm un aizsargātu ādu no priekšlaicīgas novecošanās, ko izraisa UV starojums. Tīrs retinols ir A vitamīna forma, ko augstu novērtē dermatologi. Ir zinātniski pierādīts, ka šī īpaši efektīvā sastāvdaļa paātrina kolagēna izstrādi un šūnu atjaunošanos ādas virsslānī, lai cīnītos ar smalkām krunciņām, nogurušas ādas izskatu, grumbām un pigmentācijas plankumiem. Krēma unikālajā sastāvā tīrs retinols ir apvienots ar:

  • Mirtes auga ekstraktu, kas uzlabo retinola efektivitāti.
  • Hialuronskābi, kas palīdz mitrināt ādu un padara to tvirtāku.

Zinātniski pierādīts. Veselīgākam ādas izskatam. Izstrādāts sadarbībā ar dermatologiem.Svarīgi! Var rasties apsārtums, sildoša sajūta, tirpšana vai zvīņošanās. Tās ir normālas, pārejošas pazīmes tam, ka sastāvs iedarbojas. Ja tas rada diskomfortu, ierobežojiet lietošanu līdz vienai reizei pāris dienās, kamēr āda pielāgojas. Ja šīs pazīmes saglabājas, pārtrauciet lietošanu. Retinols var paaugstināt ādas jutību pret sauli. Šis nav sauļošanās aizsarglīdzeklis, sauļojoties, lietojiet papildu aizsardzības līdzekļus.

product
1145881 Neutrogena Retinol Boost SPF15, https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/32/52/bdd71cb0b975e61859e0e9166057.png InStock 13.99 EUR