NEW NORDIC Magnesium Malate kapsulas, 90 gab.

NEW NORDIC Magnesium Malate kapsulas, 90 gab.

Derīguma termiņš: 2027-01-30
Magnija malāts ar D, B6 un B12 vitamīniem un augu ekstraktiem.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Uztura bagātinātājs
Uztura bagātinātājs! Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Šīs kapsulas ir lielisks magnija un B vitamīnu avots. Magnijs ir svarīgs muskuļu darbībai, nervu sistēmai un enerģijai.

Cilvēka ķermenis neražo magniju, tāpēc mums tas jāuzņem ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Magnijs īpaši nepieciešams palielinātas svīšanas, aktīvas sporta un liela fiziska darba laikā, tāpēc Magnija malāta™ kapsulas ir lieliska izvēle magnija rezervju papildināšanai organismā.

KAS IR MAGNIJA MALĀTS?

Magnija malāts ir savienojums, kas veidojas, apvienojot magniju un ābolskābi. Šī forma magnijam labāk uzsūcas organismā.

Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina elektrolītu līdzsvaru, veicina normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.

Papildu informācija par produktu
product
1147598 NEW NORDIC Magnesium Malate kapsulas, 90 gab. https://e-menessaptieka.lv/p/new-nordic-magnesium-malate-caps-n90-1147598 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/5a/54/440aa187b2695811795607ceb88a.png OutOfStock 14.9 EUR NEW NORDIC 21.29 <p>Šīs kapsulas ir lielisks magnija un B vitamīnu avots. Magnijs ir svarīgs muskuļu darbībai, nervu sistēmai un enerģijai.</p><p>Cilvēka ķermenis neražo magniju, tāpēc mums tas jāuzņem ar pārtiku vai uztura bagātinātājiem. Magnijs īpaši nepieciešams palielinātas svīšanas, aktīvas sporta un liela fiziska darba laikā, tāpēc Magnija malāta™ kapsulas ir lieliska izvēle magnija rezervju papildināšanai organismā.</p><p>KAS IR MAGNIJA MALĀTS?</p><p>Magnija malāts ir savienojums, kas veidojas, apvienojot magniju un ābolskābi. Šī forma magnijam labāk uzsūcas organismā.</p><p>Magnijs palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina elektrolītu līdzsvaru, veicina normālu muskuļu un nervu sistēmas darbību un palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu.<span style="white-space:pre"> </span></p> Menessaptieka/Visas preces/Vitamīni un minerālvielas/Minerālvielu kompleksi/Nervu sistēmai 30 Sievietēm, Vīriešiem