NICORETTE Freshfruit 2 mg ārstnieciskā košļājamā gumija, 30 gab.

NICORETTE Freshfruit 2 mg ārstnieciskā košļājamā gumija, 30 gab.

JOHNSON&JOHNSON CONSUMER
13.49 €
Derīguma termiņš: 2025-10-30
Nicorette Freshfruit košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas.
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Nicorette Freshfruit košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas atmest smēķēšanu.

Papildu informācija par produktu
product
1141607 NICORETTE Freshfruit 2 mg ārstnieciskā košļājamā gumija, 30 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/9c/0b/64bdfdfba7ca59a0b2fd3a11120d.png InStock 13.49 EUR 13.49 <p style="text-align:justify;">Nicorette Freshfruit košļājamo gumiju lieto, lai ārstētu atkarību no tabakas, samazinot tieksmi pēc nikotīna un atcelšanas simptomus sekmētu smēķēšanas pārtraukšanu tiem, kuri ir motivēti to darīt, palīdzētu smēķētājiem īslaicīgi atturēties no smēķēšanas, sekmētu smēķēšanas samazināšanu tiem, kuri nespēj vai nelabprāt vēlas atmest smēķēšanu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pret smēķēšanu un alkohola lietošanu