NICORETTE Invisipatch 15 mg/16 h plāksteris, 7 gab.

NICORETTE Invisipatch 15 mg/16 h plāksteris, 7 gab.

JOHNSON&JOHNSON CONSUMER
24.95 €
Derīguma termiņš: 2025-09-30
Nicorette invisipatch pieder zāļu grupai, ko lieto smēķēšanas pārtraukšanai kā „nikotīna aizvietojošā terapija” (NAT).
Uzzināt vairāk
Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Nicorette invisipatch pieder zāļu grupai, ko lieto smēķēšanas pārtraukšanai kā „nikotīna aizvietojošā terapija” (NAT). Nicorette invisipatch lieto tabakas atkarības ārstēšanai smēķētajiem, kuri ir motivēti atmest smēķēšanu, samazinot līdz minimumam cigarešu skaitu un nepatīkamās sajūtas, kuras smēķētājs izjūt, kad mēģina atmest smēķēšanu (piemēram, galvassāpes, bezmiegu, nemieru). Kad Jūs pārtraucat smēķēšanu, Jūsu organisms nesaņem nikotīnu no tabakas, un tādēļ Jūs varat izjust šīs nepatīkamās sajūtas, ko sauc par abstinences sindromu. Nicorette invisipatch sastāvā esošais tīrais, terapeitiskais nikotīns palīdzēs Jums izvairīsieties no šī nepatīkamā sindroma. Nicorette invisipatch transdermālais plāksteris nesatur veselībai bīstamas vielas, tādas kā darvu un oglekļa monoksīdu (tvana gāzi), kuras ir atrodamas cigarešu dūmos. Nicorette invisipatch satur nikotīnu tīrā veidā, kas absorbējas caur ādu 16 stundu laikā un aizvieto nikotīnu, kuru smēķētāji ieelpotu no cigaretes dūmiem.

Papildu informācija par produktu
product
1132140 NICORETTE Invisipatch 15 mg/16 h plāksteris, 7 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/da/f0/625558c6dbf11939d6413dd9b941.png InStock 24.95 EUR 24.95 <p style="text-align:justify;">Nicorette invisipatch pieder zāļu grupai, ko lieto smēķēšanas pārtraukšanai kā „nikotīna aizvietojošā terapija” (NAT). Nicorette invisipatch lieto tabakas atkarības ārstēšanai smēķētajiem, kuri ir motivēti atmest smēķēšanu, samazinot līdz minimumam cigarešu skaitu un nepatīkamās sajūtas, kuras smēķētājs izjūt, kad mēģina atmest smēķēšanu (piemēram, galvassāpes, bezmiegu, nemieru). Kad Jūs pārtraucat smēķēšanu, Jūsu organisms nesaņem nikotīnu no tabakas, un tādēļ Jūs varat izjust šīs nepatīkamās sajūtas, ko sauc par abstinences sindromu. Nicorette invisipatch sastāvā esošais tīrais, terapeitiskais nikotīns palīdzēs Jums izvairīsieties no šī nepatīkamā sindroma. Nicorette invisipatch transdermālais plāksteris nesatur veselībai bīstamas vielas, tādas kā darvu un oglekļa monoksīdu (tvana gāzi), kuras ir atrodamas cigarešu dūmos. Nicorette invisipatch satur nikotīnu tīrā veidā, kas absorbējas caur ādu 16 stundu laikā un aizvieto nikotīnu, kuru smēķētāji ieelpotu no cigaretes dūmiem.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Pret smēķēšanu un alkohola lietošanu