Nolpaza Control 20 mg tabletes, 14 gab.
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Nolpaza Control 20 mg tabletes, 14 gab.

KRKA
Derīguma termiņš: 2028-05-30
Nolpaza Control satur aktīvo vielu pantoprazolu, kas bloķē kuņģa skābi ražojošo sūkni. Tādā veidā tiek samazināts kuņģa skābes daudzums.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Nolpaza Control satur aktīvo vielu pantoprazolu, kas bloķē kuņģa skābi ražojošo sūkni. Tādā veidā tiek samazināts kuņģa skābes daudzums.

Nolpaza Control lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, grēmu un skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem.

Atvilnis ir kuņģa skābes atpakaļplūsma barības vadā, kas var iekaist un kļūt sāpīgs. Tas Jums var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgas dedzināšanas sajūta aiz krūšu kaula (grēmas), kas ceļas uz augšu līdz rīklei, un skāba garša mutē (skābes regurgitācija).

Skābes atviļņa un grēmu simptomi Jums var izzust jau pēc pirmās Nolpaza Control lietošanas dienas, tomēr šīs zāles nav domātas, lai dotu tūlītēju atvieglojumu. Simptomu mazināšanai tabletes var būt jālieto 2–3 dienas pēc kārtas.

Ja pēc divām nedēļām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.

Papildu informācija par produktu
product
1222457 Nolpaza Control 20 mg tabletes, 14 gab. https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/38/e1/246309d7df52a81fbcbe1c82d22b.png InStock 3.79 EUR 3.79 <p style="text-align:justify;">Nolpaza Control satur aktīvo vielu pantoprazolu, kas bloķē kuņģa skābi ražojošo sūkni. Tādā veidā tiek samazināts kuņģa skābes daudzums.</p> <p style="text-align:justify;">Nolpaza Control lieto īslaicīgai atviļņa simptomu (piemēram, grēmu un skābes regurgitācijas) ārstēšanai pieaugušajiem.</p> <p style="text-align:justify;">Atvilnis ir kuņģa skābes atpakaļplūsma barības vadā, kas var iekaist un kļūt sāpīgs. Tas Jums var izraisīt tādus simptomus kā sāpīgas dedzināšanas sajūta aiz krūšu kaula (grēmas), kas ceļas uz augšu līdz rīklei, un skāba garša mutē (skābes regurgitācija).</p> <p style="text-align:justify;">Skābes atviļņa un grēmu simptomi Jums var izzust jau pēc pirmās Nolpaza Control lietošanas dienas, tomēr šīs zāles nav domātas, lai dotu tūlītēju atvieglojumu. Simptomu mazināšanai tabletes var būt jālieto 2–3 dienas pēc kārtas.</p> <p style="text-align:justify;">Ja pēc divām nedēļām nejūtat uzlabojumu vai jūtaties sliktāk, Jums jākonsultējas ar ārstu.</p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Gremošanas sistēma/Dedzināšana