NOUGHTY Hey Curl Scrunching želeja, 200 ml
4.0 4 (1 atsauksme)

NOUGHTY Hey Curl Scrunching želeja, 200 ml

KMI BRANDS LTD
4.0 4 (1 atsauksme)
Kopā
8.75 €
Derīguma termiņš: 2027-04-30
Vidēji stipra matu želeja loku veidošanai.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Rūpīgi atlasītas dabiskās sastāvdaļas nodrošina maksimālu cirtu spēku. Augu spēks Hey Curl Scrunching Gel ietver:

JŪRAS FENNELIS
Mitrina un nogludina kutikulu. Gludas kutikulas - atstaro vairāk gaismas, kas rada ievērojamu spīdumu un kontrolētas cirtas.

ĪRU SŪNAS
Sausie mati - uzmanieties! Šī super jūras sastāvdaļa mīkstina matus un papildina zaudēto mitrumu.

Šo vidējas noturības matu želeju papildina arī:

KOPOLIMĒRI
Šī gudrā tehnoloģija nodrošina stipru tvērienu. Daļa no 3% sintētiskajām sastāvdaļām piesaista atsevišķas matu šķipsnas viena otrai, pēc tam izžāvē, veidojot mīkstu plēvi, kas notur matus formā, līdz tie tiek mazgāti vai ķemmēti.

product
123458 NOUGHTY Hey Curl Scrunching želeja, 200 ml https://e-menessaptieka.lv/p/noughty-hey-curl-scrunching-zeleja-200-ml-123458 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/d1/cf/f5c7e1d62a1644dbdd69bf992feb.png InStock 8.75 EUR NOUGHTY 14.59 <p>Rūpīgi atlasītas dabiskās sastāvdaļas nodrošina maksimālu cirtu spēku. Augu spēks <strong>Hey Curl Scrunching Gel</strong> ietver:</p> <p><strong>JŪRAS FENNELIS</strong><br />Mitrina un nogludina kutikulu. Gludas kutikulas - atstaro vairāk gaismas, kas rada ievērojamu spīdumu un kontrolētas cirtas.</p> <p><strong>ĪRU SŪNAS</strong><br />Sausie mati - uzmanieties! Šī super jūras sastāvdaļa mīkstina matus un papildina zaudēto mitrumu.</p> <p>Šo vidējas noturības matu želeju papildina arī:</p> <p><strong>KOPOLIMĒRI</strong><br />Šī gudrā tehnoloģija nodrošina stipru tvērienu. Daļa no 3% sintētiskajām sastāvdaļām piesaista atsevišķas matu šķipsnas viena otrai, pēc tam izžāvē, veidojot mīkstu plēvi, kas notur matus formā, līdz tie tiek mazgāti vai ķemmēti.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Matu kopšana/Matu veidošanas un aizsarglīdzekļi 40 Vīriešiem