NOUGHTY To The Rescue maska matiem, 300 ml
0 0 (0 atsauksmes)

NOUGHTY To The Rescue maska matiem, 300 ml

KMI BRANDS LTD
0 0 (0 atsauksmes)
Derīguma termiņš: 2026-09-30
Noughty vislabāk pārdotā, dziļi mitrinošā matu maska ​​satur izcili bagātīgu sajauktu eļļu formulu, kas pārvērš pat vissausākos matus.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

Noughty vislabāk pārdotā, dziļi mitrinošā matu maska ​​satur izcili bagātīgu sajauktu eļļu formulu, kas pārvērš pat sausākos matus. Palīdz mitrināt, pārstrukturēt un pārveidot problemātiskus matus. Šī 97% dabīgā formula satur saldo mandeļu un melno auzu ekstraktus, kas palīdz uzlabot matu elastību.

Plant Power in To The Rescue Healing Mask ietver:

MELNĀS AUZU PASLAS + LECITĪNA EKSTRAKTS
Lecitīns pastiprina matu dabisko barjeru, izlīdzinot katru matu, lai atjaunotu to virsmu. Melnās auzas ir piepildītas ar dabīgām ūdens rezervēm, un polimēri veido matu restrukturizācijas plēvi. Ir pierādīts, ka šis maisījums palīdz uzlabot matu virsmas tekstūru līdz pat 43%. Rezultāts: viegla ķemmēšana un uzlabots spīdums.

ARGĀNA EĻĻA
Atbildīgi iegūta no Essaouiras, Marokas, dārgakmens, kas bagāts ar E vitamīnu, - palīdz palielināt matu elastību.

PĻAVAS PUTU EĻĻA
Viens no dabas vislabāk glabātajiem noslēpumiem, kas satur 95% garās ķēdes taukskābes, lai novērstu taukainu sajūtu, vienlaikus mitrinot ādu.

KOKOSRIEKSTU UN ŠĪ sviests
Žilbinošs duets. Šie daudzfunkcionālie produkti, kas ir cieti istabas temperatūrā un kūst ķermeņa temperatūrā, palīdz radīt greznas tekstūras, lai uzlabotu matu stāvokli.

product
123449 NOUGHTY To The Rescue maska matiem, 300 ml https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/22/8f/64b49d8d8d898f56215af8aec337.png InStock 9.56 EUR 13.65 <p>Noughty vislabāk pārdotā, dziļi mitrinošā matu maska ​​satur izcili bagātīgu sajauktu eļļu formulu, kas pārvērš pat sausākos matus. Palīdz mitrināt, pārstrukturēt un pārveidot problemātiskus matus. Šī 97% dabīgā formula satur saldo mandeļu un melno auzu ekstraktus, kas palīdz uzlabot matu elastību.</p> <p>Plant Power in To The Rescue Healing Mask ietver:</p> <p>MELNĀS AUZU PASLAS + LECITĪNA EKSTRAKTS<br />Lecitīns pastiprina matu dabisko barjeru, izlīdzinot katru matu, lai atjaunotu to virsmu. Melnās auzas ir piepildītas ar dabīgām ūdens rezervēm, un polimēri veido matu restrukturizācijas plēvi. Ir pierādīts, ka šis maisījums palīdz uzlabot matu virsmas tekstūru līdz pat 43%. Rezultāts: viegla ķemmēšana un uzlabots spīdums.</p> <p>ARGĀNA EĻĻA<br />Atbildīgi iegūta no Essaouiras, Marokas, dārgakmens, kas bagāts ar E vitamīnu, - palīdz palielināt matu elastību.</p> <p>PĻAVAS PUTU EĻĻA<br />Viens no dabas vislabāk glabātajiem noslēpumiem, kas satur 95% garās ķēdes taukskābes, lai novērstu taukainu sajūtu, vienlaikus mitrinot ādu.</p> <p>KOKOSRIEKSTU UN ŠĪ sviests<br />Žilbinošs duets. Šie daudzfunkcionālie produkti, kas ir cieti istabas temperatūrā un kūst ķermeņa temperatūrā, palīdz radīt greznas tekstūras, lai uzlabotu matu stāvokli.</p> Menessaptieka/Visas preces/Skaistumam/Sejas ādas kopšana/Papildus sejas ādas kopšana/Maskas