NOVA VERDE 1,5 mg/ml šķīdums, 240 ml
Svarīgi!
Nepamatota zāļu lietošana ir kaitīga veselībai! Uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai attiecīgo informāciju uz iepakojuma! Konsultējieties ar savu ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

NOVA VERDE 1,5 mg/ml šķīdums, 240 ml

A.C.R.A.F. S.P.A
Kopā
12.21 €
Derīguma termiņš: 2026-12-30
NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā ir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām.
Uzzināt vairāk
Svarīga informācija
Produkta izskats var atšķirties no fotoattēlā redzamā.
Produkta cena aptiekās var atšķirties.

NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā ir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām. Lokāli lietojot, tam piemīt arī antiseptiskas īpašības ar vietēju anestētisku iedarbību.

Aktīvā viela benzidamīna hidrohlorīds spēcīgi nomāc iekaisumu un mazina sāpes. Tas ātri iesūcas un sakrājas iekaisušajos audos, ātri novēršot iekaisuma radītos simptomus.

NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā tiek izmantots lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu (sāpju, apsarkuma vai tūskas) novēršanai, ārstējot, piemēram, faringītu, tonsilītu, glosītu, gingivītu vai stomatītu, kā arī konservatīvai ārstēšanai pēc zobu ekstrakcijas.

https://www.youtube.com/watch?v=Ha2IDbRMosQ

Papildu informācija par produktu
product
1142650 NOVA VERDE 1,5 mg/ml šķīdums, 240 ml https://e-menessaptieka.lv/p/nova-verde-1-5-mg-ml-skidums-240-ml-1142650 https://images.e-menessaptieka.lv/unsafe/fit-in/588x588/14/4d/b1a77110364d24b02d115ca72cc8.png InStock 12.21 EUR NOVA VERDE 12.21 <p style="text-align:justify;">NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā ir nesteroīdais pretiekaisuma līdzeklis ar analgētiskām īpašībām. Lokāli lietojot, tam piemīt arī antiseptiskas īpašības ar vietēju anestētisku iedarbību.</p> <p style="text-align:justify;">Aktīvā viela benzidamīna hidrohlorīds spēcīgi nomāc iekaisumu un mazina sāpes. Tas ātri iesūcas un sakrājas iekaisušajos audos, ātri novēršot iekaisuma radītos simptomus.</p> <p style="text-align:justify;">NOVA VERDE šķīdums lietošanai mutes dobumā tiek izmantots lokālai mutes dobuma un rīkles iekaisuma simptomu (sāpju, apsarkuma vai tūskas) novēršanai, ārstējot, piemēram, faringītu, tonsilītu, glosītu, gingivītu vai stomatītu, kā arī konservatīvai ārstēšanai pēc zobu ekstrakcijas.</p> <p style="text-align:justify;"><a href="https://www.youtube.com/watch?v=Ha2IDbRMosQ">https://www.youtube.com/watch?v=Ha2IDbRMosQ</a></p> Menessaptieka/Visas preces/Veselībai/Saaukstēšanās un sāpes/Kakla sāpes 0 Benzydamini hydrochloridum